Tańsza AutoMapa na święta

05.11.2007 23:07, aktual.: 06.11.2007 09:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Producenci systemu nawigacji AutoMapa, z okazji zbliżającego się okresu świątecznych zakupów postanowili obniżyć ceny. Program w nowej cenie pojawi się w sklepach na początku listopada.

AutoMapa to nie tylko precyzyjna mapa dróg, to także olbrzymia skarbnica ważnych w podróży informacji. Dzięki 140. tysiącom wprowadzonych do niej tzw. punktów POI, czyli miejsc użyteczności publicznej, znalezienie najbliższego bankomatu, apteki, szpitala, kina, restauracji czy dyskoteki nie będzie stanowiło żadnego problemu. System posiada ponadto wiele funkcji poprawiających bezpieczeństwo jazdy.

_ Obdarowując najbliższych AutoMapą dbamy także o ich bezpieczeństwo. Jeśli kierowca jedzie zbyt szybko system informuje o tym specjalnym komunikatem. Ostrzega także o niebezpiecznych miejscach na drodze i ostrych zakrętach, szczególnie tych gorzej widocznych, dzięki czemu kierowca może uniknąć gwałtownych manewrów. Bezpiecznie, wprost do celu prowadzić nas może głos samego Krzysztofa Hołowczyca. Z pewnością wielu kierowcom jazda z Hołkiem w roli pilota sprawi olbrzymią frajdę. Wkrótce po świętach rozpocznie się sezon wyjazdów na narty, a wtedy podróż do nawet najodleglejszych zakątków Europy będzie dużo łatwiejsza i bardziej bezpieczna _ - mówi Aleksandra Fajęcka, rzecznik prasowy AutoMapy.

AutoMapę tańszą o 20% będzie można kupić już w tym tygodniu. Nowa cena detaliczna oprogramowania Polska XL to 339 zł, a AutoMapa Europa 678 zł . Potaniały także ceny rozszerzenia wersji XL do wersji Europe (koszt 339 zł) oraz subskrypcji XL i EU (koszt odpowiednio 99 zł i 199 zł).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)