Trwa ładowanie...

Tak miała wyglądać Lumia 850. Miała i już nie będzie

Microsoft planował z początku kontynuować strategię Nokii i zalewać rynek różnorodnymi modelami telefonów, jednak utrzymująca się niska popularność Lumii na rynku wymusiła na nim zmianę planów i ograniczenie oferty. W tym wycofanie się z planów wprowadzenia na rynek Lumii 850.

Share
Tak miała wyglądać Lumia 850. Miała i już nie będzie
Źródło: chip.pl / Nokiapoweruser
d1qyy66

Microsoft ogranicza swoją ofertę telefoniczną do minimum. W obecnym sezonie mamy dostępne Lumie 950 (model sztandarowy), 950 XL (poprzedni model w fabletowej odmianie), 550 (dla najbardziej oszczędnych) i (co jeszcze nie zostało potwierdzone) oznaczony jako 650 telefon dla firm. Reszta modeli, w tym Lumia 850, zostało odwołanych.

O Lumii 850 słyszeliśmy już wiele, widzieliśmy nawet jej promocyjne grafiki, ale po raz pierwszy mamy prawdziwe zdjęcia prototypu, w czarno-złotej wersji kolorystycznej. Telefon miał również występować w wersji biało-złotej, białej z różowym złotej i całej czarnej.

(fot. chip.pl / Nokiapoweruser)
Źródło: (fot. chip.pl / Nokiapoweruser)

Na górze telefonu znajdować się miało złącze microUSB, a na dole złącze słuchawkowe. Telefon miał być dość duży, jego wyświetlacz to 5,4 cala przekątnej. Pojawiły się już komentarze o rzekomym inspirowaniu się poprzednimi iPhone'ami, ale w tej chwili już wszystko porównuje się do sprzętu Apple - a to przez wyczerpujące się pole do manewru w zakresie wyglądu telefonów.

d1qyy66

Według doniesień, Microsoft pracuje nad prezentacją swojego kolejnego sztandarowego produktu z segmentu smartfonów i - według pogłosek - ma się on nazywać SurfacePhone. W sieci od jakiegoś czasu podnosi się, że Microsoft powinien się w końcu zdecydować, co robi na tym rynku i co chce oferować swoim klientom. Nokia, Lumia, Micorosft-Lumia, teraz Surface Phone? Internauci obawiają się, że po Surface Phonie nastąpi kolejny dziwny przewrót w szeregach firmy, który porządnie obniży zaufanie do ruchów Microsoftu.

_ SŁK-WP / chip _

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Francja stawia na drogi fotowoltaiczne

d1qyy66

Podziel się opinią

Share
d1qyy66
d1qyy66
Więcej tematów