Trwa ładowanie...
d1ivzd5

Ta polska kuchenka działa bezawaryjnie już 45 lat

Już niemal pół wieku grzeje, doskonale piecze i gotuje – 45-letnia kuchenka gazowa, której właścicielką jest 65-letnia p. Zofia z Gdańska to wyjątkowy, zabytkowy okaz. Urządzenie, wyprodukowane w latach 60. we wrocławskiej fabryce firmy FagorMastercook (dawny Wrozamet) wciąż sprawnie działa, co potwierdza wysoką jakość sprzętu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ta polska kuchenka działa bezawaryjnie już 45 lat
(Materiały prasowe)
d1ivzd5

Urządzenie, wyprodukowane w latach 60. we wrocławskiej fabryce firmy FagorMastercook (dawny Wrozamet) wciąż sprawnie działa, co potwierdza wysoką jakość sprzętu. Ciekawostką jest, że właścicielka posiada również doskonale zachowaną instrukcję obsługi.

Jak wyjaśniła p. Zofia kuchenka, która służyła jej przez 4. lat, była na co dzień intensywnie użytkowana. Z uwagi na dużą rodzinę często się na niej gotowało, a także piekło w piekarniku. Mimo to urządzenie nigdy nie miało żadnej awarii, ani nawet drobnej usterki.

Firma FagorMastercook, w ramach wdzięczności za wzorcowe użytkowanie sprzętu przez niemal pół wieku, postanowiła przekazać p. Zofii nową kuchenkę. Z kolei zabytkowy model zajmie ważne miejsce w showroomie, znajdującym się we Wrocławiu, tuż przy głównej siedzibie firmy. Odwiedzający mają możliwość porównać urządzenie ze współczesnymi sprzętami i odbyć małą podróż w czasie.

-/PS

Zobacz: Kultowy sprzęt z czasów PRL - co się stało z firmami z dawnych lat?

d1ivzd5

Podziel się opinią

Share

d1ivzd5

d1ivzd5
Więcej tematów