T-Mobile: telefon 6 m-c wcześniej dla klientów innych sieci

T-Mobile: telefon 6 m-c wcześniej dla klientów innych sieci

T-Mobile: telefon 6 m-c wcześniej dla klientów innych sieci
02.01.2013 12:00, aktualizacja: 02.01.2013 15:05

Od 3 stycznia 2013 roku T-Mobile zaoferuje klientom innych sieci możliwość zakupu nowego smartfona w atrakcyjnej ofercie.

Obraz

Klienci, którzy z niej skorzystają otrzymają nowego smartfona bez konieczności płacenia abonamentu do czasu zakończenia umowy z dotychczasowym operatorem, czyli nawet przez 6 miesięcy. Nowe warunki i związane z nimi opłaty abonamentowe będą obowiązywały klientów dopiero po tej dacie. Dodatkowo otrzymają oni od T-Mobile 10 proc. upust na abonament na cały okres zawartej umowy.

T-Mobile w ramach noworocznej oferty proponuje klientom taryfy multimedialne lub minutowe z możliwością rozszerzenia ich o wybrane usługi dodatkowe. W zależności od wybranej wartości abonamentu klienci będą mogli dokupić pakiet 100000 SMS/MMS do T-Mobile, nielimitowane połączenia w sieci T-Mobile lub pakiet Non-stop do krajowych sieci stacjonarnych tylko za 1,99 zł za każdą tych usług. Dodatkowo klienci będą mogli aktywować sieć rodziną, w której każdy jej uczestnik otrzymuje 2000 minut na połączenia wewnątrz sieci rodzinnej za 1,99 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)