Trwa ładowanie...
d3b601u

T-Mobile oferuje swoim klientom Netfliksa. Przez 4 miesiące za darmo

T-Mobile podpisał umowę z wiodącym na świecie internetowym serwisem video – Netfliksem. Klienci oferty Supernet będą mogli za darmo korzystać z serwisu przez 4 miesiące.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
T-Mobile oferuje swoim klientom Netfliksa. Przez 4 miesiące za darmo
(chip.pl)
d3b601u

Pierwszymi, którzy skorzystają z najnowszej propozycji T-Mobile, będą klienci wybierający ofertę Supernet w opcji T3. otrzymają bezpłatny dostęp do zasobów Netfliksa przez 4 miesiące. Filmy oglądać będzie można w jakości HD na dwóch urządzeniach jednocześnie. Te same warunki przewidziane są dla aktualnych klientów T-Mobile (możliwa będzie zmiana oferty bez wydłużania okresu obowiązywania umowy).
Po wygaśnięciu okresu promocyjnego klienci będą mogli zdecydować, czy chcą przedłużyć swoją subskrypcję i rozliczać ją ze swoim rachunkiem, co będzie możliwe od lutego 2017. Aplikacja Netflix będzie także preinstalowana od przyszłego roku na smartfonach dystrybuowanych przez T-Mobile.
Netflix to największy na świecie serwis VOD z filmami i serialami. W swojej bibliotece posiada tysiące tytułów a dodatkowo tworzy własne. Oryginalne produkcje Netflixa to m.in. „Narcos”, „House of Cards”, „Stranger Things”, czy „Daredevil”.

d3b601u

Podziel się opinią

Share

d3b601u

d3b601u
Więcej tematów