WP
operator

T-Mobile blokuje Skype'a

Niemiecka sieć T-Mobile poinformowała, że zabroniła swoim klientom korzystania z komunikatorów VoIP. Osobom, które nie zastosują się do tej decyzji, grozi się zerwaniem umowy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
T-Mobile blokuje Skype'a
WP
Podziel się

W ciągu ostatnich miesięcy na rynku pojawiło się kilka ciekawych aplikacji dla smartfonów umożliwiających korzystanie z technologii VoIP oraz funkcji komunikatorów. Jednak klienci niemieckiego operatora nie będą mogli cieszyć się z ich dobrodziejstw. Wszystko dlatego, że korzystanie z dowolnego komunikatora VoIP w tej sieci zostało właśnie zabronione.

Jak powiedział rzecznik prasowy sieci T-Mobile, wykorzystywanie aplikacji VoIP może doprowadzić do niestabilności działania sieci. W związku z tym operator zdecydował się na całkowite zablokowanie tego typu aplikacji. Złamanie zakazu może grozić zerwaniem umowy z winy klienta.

WP

Przedstawiciele Skype'a, komunikatora, który został zablokowany w pierwszej kolejności, nie skomentowali wprost zaistniałej sytuacji. Stwierdzili oni tylko, że użytkownicy powinni mieć nieograniczony dostęp do Internetu w dowolnym momencie i z dowolnego urządzenia niezależnie od sieci, z której korzystają.

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP