Szpiegowski długopis z kamerą i aparatem

Szpiegowski długopis z kamerą i aparatem16.05.2011 14:57
Szpiegowski długopis z kamerą i aparatem
Źródło zdjęć: © 4world

Marka 4 World wprowadza na rynek aktualizację gadżetu szpiegowskiego - SPY PEN. Elegancko wyglądający długopis, to coś więcej niż narzędzie do pisania. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań, zmienił się w zaawansowany technologicznie produkt szpiegowski

4 World wprowadza na rynek gadżet szpiegowski - SPY PEN. Elegancko wyglądający długopis, to coś więcej niż narzędzie do pisania. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań, zmienił się w zaawansowany technologicznie produkt szpiegowski.

Spy Pen wyposażony jest w kamerę cyfrową, ze zintegrowanym czujnikiem ruchu, dzięki któremu filmowanie rozpoczyna się zaraz po wykryciu ruchu. Film nagrywany jest w wysokiej rozdzielczości 720x48. pikseli. Produkt umożliwia także robienie zdjęć w formacie JPG o rozdzielczości 1280x1024 pikseli , a jego konstrukcja pozwala na zgranie danych prosto z urządzenia bez konieczności użycia kabla.

288767547644590227
Źródło zdjęć: © (fot. 4world)

Spy Pen przydaje się wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność dyskretnego nagrania filmu czy też zrobienia zdjęcia. Jego zastosowanie zależy wyłącznie od wyobraźni użytkownika. Jest to urządzenie, które może być przydatne zarówno detektywowi, jak i sekretarce czy też studentowi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)