Szpiegowski długopis z kamerą i aparatem

Szpiegowski długopis z kamerą i aparatem
Źródło zdjęć: © 4world

16.05.2011 14:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marka 4 World wprowadza na rynek aktualizację gadżetu szpiegowskiego - SPY PEN. Elegancko wyglądający długopis, to coś więcej niż narzędzie do pisania. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań, zmienił się w zaawansowany technologicznie produkt szpiegowski

4 World wprowadza na rynek gadżet szpiegowski - SPY PEN. Elegancko wyglądający długopis, to coś więcej niż narzędzie do pisania. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań, zmienił się w zaawansowany technologicznie produkt szpiegowski.

Spy Pen wyposażony jest w kamerę cyfrową, ze zintegrowanym czujnikiem ruchu, dzięki któremu filmowanie rozpoczyna się zaraz po wykryciu ruchu. Film nagrywany jest w wysokiej rozdzielczości 720x48. pikseli. Produkt umożliwia także robienie zdjęć w formacie JPG o rozdzielczości 1280x1024 pikseli , a jego konstrukcja pozwala na zgranie danych prosto z urządzenia bez konieczności użycia kabla.

Obraz
© (fot. 4world)

Spy Pen przydaje się wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność dyskretnego nagrania filmu czy też zrobienia zdjęcia. Jego zastosowanie zależy wyłącznie od wyobraźni użytkownika. Jest to urządzenie, które może być przydatne zarówno detektywowi, jak i sekretarce czy też studentowi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)