Trwa ładowanie...
d306wg3

Szczoteczka Philips, która zachęci dzieci do mycia zębów

Sonicare For Kids to nowa soniczna szczoteczka elektryczna, którą zaprojektowano specjalnie dla najmłodszych. Konstrukcja urządzenia, umożliwia dostosowanie go do wieku dziecka. Szczoteczka posiada funkcje, które mają pomóc wypracować u dzieci prawidłowe nawyki czyszczenia zębów i dbania o higienę jamy ustnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sonicare For Kids szczoteczka elektryczna
Sonicare For Kids szczoteczka elektryczna (Materiały prasowe)
d306wg3

Sonicare For Kids to nowa soniczna szczoteczka elektryczna, którą zaprojektowano specjalnie dla najmłodszych. Urządzenie umożliwia dokładne czyszczenie zębów i dostosowuje się do wieku dziecka.

Gumową główkę szczoteczki stworzono z myślą o ochronie dziecięcych zębów. Ten element jest oczywiście wymienny. Co ciekawe –. możemy zainstalować główkę w jednym z dwóch rozmiarów. Tryby pracy szczoteczki również są stopniowane. Pierwszy z nich przygotowano dla dzieci od 4 roku życia, natomiast drugi, bardziej intensywny, dla siedmiolatków i starszych. Dynamiczny sposób czyszczenia pozwala delikatnie i skutecznie dotrzeć do szczelin między zębami i wzdłuż linii dziąseł.

Sonicare For Kids szczoteczka elektryczna (fot. Materiały prasowe)
Podziel się

Szczoteczka posiada funkcje, które mają pomóc wypracować u dzieci prawidłowe nawyki czyszczenia zębów i dbania o higienę jamy ustnej. KidTimer ma za zadanie stopniowo wydłużać czas mycia do zalecanych 2 minut, z kolei funkcja KidPacer uprzyjemnia tę czynność wesołymi dźwiękami. Aby zadowolić dziecięce gusta możliwa jest również wymiana paneli obudowy.

Sonicare For Kids szczoteczka elektryczna (fot. Materiały prasowe)
Podziel się
d306wg3

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d306wg3

d306wg3