Święta w "utrzymaniówce" Ery dla indywidualnych

Święta w "utrzymaniówce" Ery dla indywidualnych
Źródło zdjęć: © Era

03.12.2008 11:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oprócz tego, że telefon w Erze można wymienić już w taryfach indywidualnych nawet 4 miesiące przed końcem dotychczasowej umowy, operator przygotował dodatkowe, świąteczne oferty utrzymaniowe.

Od 5. grudnia Klienci, którzy wybiorą przy przedłużaniu umowy taryfę Nowa Era 120, 200 lub Era Relaks, dostaną za 1 zł aparat fotograficzny Samsung S760 (7 Mpix, 3-krotny zoom optyczny).

Pojawi się także możliwość wzięcia na przedłużenie umowy iPhone’a 3G z taryfami jemu dedykowanymi. Niestety, cena telefonu, jak i abonamentu, jest identyczna jak dla nowych klientów.

Ciągle można otrzymać dodatkowe bonusy takie, jak 50% rabatu na usługę _ 5 wybranych osób 2000 _ przez cały okres trwania umowy czy darmowy _ blueconnect 50 MB _ przez 2 miesiące. Obie promocje dostępne są od taryfy Nowa Era 80 wzwyż. Dodatkowo, każdy może otrzymać darmowo na 5 miesięcy usługę _ Era Numer Stacjonarny _.

Pojawiły się nowe telefony w ofercie. Są to SonyEricsson XPERIA X1, HTC Touch Pro (pod marką MDA Vario IV, w wersji z AutoMapą lub bez) oraz LG KC910 Renoir.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)