Trwa ładowanie...
d3v1eft
Artykuł sponsorowany

Stuff oszalał i prezenty rozdaje! Wygraj głośnik Denon HEOS 1 + GoPack

Skoro w sklepach już choinki ubrane, to i nam nastrój świąteczny musiał się udzielić. Nie przez przypadek w grudniowym Stuffie przygotowujemy dla was prezentownik, sugerujący nieprzygotowanym najciekawsze prezenty pod choinkę dla gadżetomaniaków (i nie tylko!). Ale zanim to nastąpi, za pomoc Świętemu Mikołajowi wzięliśmy się sami, a prezentem, który chętnie wręczymy jest głośnik Denon HEOS 1 + GoPack. Czym to jest i dlaczego musisz go mieć?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stuff oszalał i prezenty rozdaje! Wygraj głośnik Denon HEOS 1 + GoPack
(materiały partnera, Fot: materiał sponsorowany)
d3v1eft

HEOS 1 oferuje niezwykle bogaty dźwięk z kompaktowego, przenośnego głośnika. Można dzięki temu strumieniować muzykę z chmury lub plików lokalnych za pomocą aplikacji HEOS dla iOS, Android i Kindle. Obudowa HEOS 1 jest uszczelniona i odporna na wilgoć, co czyni go idealnym do stosowania w wilgotnym środowisku, jak choćby łazienka. Teraz typowa kąpiel relaksująca w akompaniamencie twoich ulubionych deathmetalowych kapeli będzie zdecydowanie łatwiejsza. Poza tym, HEOS 1 wyposażony jest w zaawansowane przetwarzanie DSP (Digital Signal Processing), niestandardową korekcję dźwięku oraz dwukanałowy cyfrowy wzmacniacz klasy D, co zapewnia naturalną równowagę tonalną. A to nie wszystko, bo dorzucamy do tego jeszcze GoPack, czyli akumulator litowo-jonowy, pozwalający na dodatkowe 6 godzin odtwarzania.

Teraz najważniejsze, czyli co trzeba zrobić. Nie utrudniamy wam sprawy specjalnie, bo skoro nastrój świąteczny, to i pytanie powinno być świątecznie. A brzmi ono: Dlaczego głośnik Denon Heos jest idealnym prezentem świątecznym?

Redakcja Stuffa wybierze najciekawszą jej zdaniem odpowiedź, a autora nagrodzi nowiuśkim głośnikiem HEOS 1 od Denona. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres m.kaminski@arskomgroup.pl. Konkurs trwa od do 10 grudnia 2015 roku włącznie. Regulamin znajdziecie na stronie wydawcy Stuffa – www.arskomgroup.pl. Serdecznie zapraszamy do udziału!

d3v1eft

Podziel się opinią

Share
d3v1eft
d3v1eft
Więcej tematów