wp
Strona AutoDraw zrobi z twoich bazgrołów eleganckie rysunki

Strona AutoDraw zrobi z twoich bazgrołów eleganckie rysunki

Zawsze marzyłeś o tym, aby ładnie rysować, ale nie miałeś do tego ręki? Jeśli tak, to z pomocą przyjdzie ci sztuczna inteligencja, która dzięki sieciom neuronowym zamieni twoje rysunki w inne. Lepsze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Darmowa strona www.autodraw.com dostępna jest zarówno z komputerów stacjonarnych, jak i komórek. Jest niezwykle prosta w obsłudze. Wystarczy zacząć rysować wymyślony przez siebie obiekt, a po chwili zobaczymy (na górnym pasku) propozycje kształtów. Wystarczy kliknąć jeden z nich, aby zamienić swoje "dzieło” na rysunek, który rzeczywiście pokaże to, o co nam chodziło.

wp
AutoDraw
Podziel się

AutoDraw to eksperyment Google'a, w którym sztuczna inteligencja ćwiczy rozpoznawanie obiektów z ludzkich rysunków. Eksperyment radzi sobie, jak widać powyżej, nawet z wyjątkowo brzydkimi i nieudanymi szkicami. AutoDraw używa tego samego systemu do rozpoznawania rysunków, co QuickDraw. To minigra w kalambury, w której komputer zgaduje, co rysujemy. Google twierdzi, że w tym momencie AutoDraw jest w stanie rozpoznać setki szkiców, a w przyszłości ma być ich jeszcze więcej. Chociaż to tylko zabawa, to możliwe, że właśnie oglądamy, jak rodzi się prawdziwa sztuczna inteligencja. Z każdym naszym rysunkiem uczy się coraz więcej. Kto wie? Może właśnie patrzymy na początki Skynetu? Na wszelki wypadek lepiej nie rysować robotów wyglądających jak Arnold Schwarzenegger.

Polub WP Tech
wp
wp
wp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.