Sterownik do kart Radeon Catalyst 9.7 z nowym interfejsem

Sterownik do kart Radeon Catalyst 9.7 z nowym interfejsem
Źródło zdjęć: © IDG

23.07.2009 16:08, aktual.: 24.07.2009 01:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowością w lipcowym wydaniu zmodyfikowanego sterownika karty graficznej jest zmieniony panel Catalyst Control Center oraz ATI Video Converter

Wydany dzisiaj sterownik dla kart graficznych Radeon Catalyst 9.7 działa zarówno pod Windows Vista, jak i pod systemem Windows 7 RTM (Release to Manufacture) i jest wyposażony w certyfikat WHQL. Obsługuje on wszystkie karty graficznego Radeon od serii HD 2000. Wersja sterownika dla systemu Windows XP ma się pojawić w ciągu kilku najbliższych dni.

Obraz
© (fot. heise-online.pl)

Nowością w lipcowym wydaniu zmodyfikowanego sterownika karty graficznej jest zmieniony panel Catalyst Control Center oraz funkcjonujący od tej pory także pod Windows 7 (w wersji 32-/64-bitowej) ATI Video Converter. W trójwymiarowej "strzelance" Crysis przy najwyższym poziomie ustawień szczegółowości dzięki Catalyst 9.7 można osiągnąć o osiem procent lepsze wskaźniki częstotliwości klatek obrazu. Także w grze Lost Planet Colonies według deklaracji AMD wskaźnik płynności obrazu na kartach z serii HD 480. wzrasta o 7 do 11 procent w połączeniu z ośmiokrotnym wygładzaniem krawędzi. Poza tym Catalyst 9.7 usuwa wiele błędów.

wydanie internetowe www.heise-online.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)