StelelSeries Freedom to Play - akcesoria dla graczy

StelelSeries Freedom to Play - akcesoria dla graczy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.08.2012 14:16, aktual.: 16.08.2012 14:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

SteelSeries zaprezentował nową linię produktów - Freedom to Play. Wchodzące w jej skład wchodzą kontrolery Free Mobile Gaming Controller (znany do niedawno jako Ion) oraz Free Touchscreen Gaming Controls, a także zestawy słuchawkowe Flux i Flux In-Ear Pro.

Kontroler Free Mobile Gaming Controller
SteelSeries Free Mobile Gaming Controller to bezprzewodowy (Bluetooth) kontroler do gier, stworzony z myślą o współpracy z wieloma różnymi urządzeniami - PC/Mac, smartfonami i tabletami z systemem Android, iPodem touch, iPhonem i iPadem. Jest lekki, kompaktowy i ergonomiczny. Gracze docenią klasyczny układ przycisków, zbliżony do stosowanego w kontrolerach Nintendo oraz PlayStation (Dpad po lewej stronie, cztery przyciski po prawej, Select i Start na środku, 2 małe analogowe gałki oraz dwa przyciski pod palcami wskazującymi).

Urządzenie zasilane jest akumulatorem, który wystarcza na 1. godzin nieprzerwanej rozgrywki (kontroler automatycznie wyłącza się, jeśli nie jest używany przez 3 minuty). Ładowanie odbywa się za pośrednictwem złącza mini USB.

Do korzystania ze SteelSeries Free Mobile Gaming Controller w urządzeniu mobilnym niezbędne jest zainstalowanie aplikacji SteelSeries Engine App (w komputerze PC/Mac układ przycisków kontrolera można zmieniać za pomocą oprogramowania SteelSeries Engine).

Słuchawki SteelSeries Flux
Flux to wieloplatformowe, nauszne słuchawki, których wygląd oraz zestaw funkcji użytkownik może w pełni dostosować do swoich preferencji. Urządzenie jest lekkie i komfortowe - dzięki regulowanemu pałąkowi FluidFIT oraz ergonomicznymi, tłumiącym zewnętrzne dźwięki nausznikom SNDBlock. Słuchawki SteelSeries Flux są niewielkie, ale oferują mocny dźwięk - dzięki 40mm głośnikom.

Słuchawki można złożyć, tak by wygodnie leżały na szyi (po przekręceniu nauszników) lub zmieściły się do niewielkiej torby. Nabywca otrzymuje dwa zestawy okablowania - jedno do podłączenia do komputera PC, drugie - do Maca oraz urządzeń mobilnych. Gniazda do kabla znajdują się na obu nausznikach - dzięki temu użytkownik może wybrać, z której strony woli mieć kabel, a także połączyć ze sobą dwa egzemplarze słuchawek (w tym układzie dwie osoby mogą słuchać tego samego źródła dźwięku).

Wygląd słuchawek można dostosować do swoich preferencji - dzięki dostępnym w wielu kolorach nakładkom na słuchawki, okładzin nauszników oraz kablom.

Słuchawki SteelSeries Flux In-Ear Pro
Flux In-Ear Pro to douszne słuchawki, w których zastosowano przetworniki z technologią balanced armature oraz unikalny system dostosowania kabla, dzięki któremu możliwe jest pełne wykorzystanie możliwości słuchawek w różnych typach urządzeń (PC, Mac oraz sprzęcie mobilnym). Wraz ze słuchawkami nabywca otrzyma trzy zestawy silikonowych nakładek (małe, średnie i duże).

Słuchawki Flux In-Ear Pro wyposażone są w umieszczony na kablu mikrofon z przyciskami do przyjmowania połączeń telefonicznych oraz zmiany odtwarzanego utworu.

Kontroler SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls

Free Touchscreen Gaming Controls to produkt, którego zadaniem jest ułatwienie użytkownikom korzystania z gier tworzonych z myślą o ekranach dotykowych. W grach takich do sterowania służą zwykle wyświetlane na ekranie przyciski symulujące klasyczny kontroler. Free Touchscreen Gaming Controls to zestaw przycisków i gałka, które można błyskawicznie przymocować do ekranu za pomocą silnych przyssawek - i grać na dotykowym ekranie za pomocą sterownika znanego z klasycznych konsoli czy komputera.

Kontrolery można wielokrotnie - i bez żadnego uszczerbku dla jakości rozgrywki - przenosić między różnymi urządzeniami. SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls są w pełni kompatybilne z urządzeniami mobilnymi pracującymi pod kontrolą systemów iOS, Windows oraz Android.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)