Steam Link na Androida już dostępny. Wersja testowa pojawiła się w Google Play

Najnowsza aplikacja Steam Link pozwala wykorzystać urządzenie z systemem Android jako ekran dla gier z naszego konta Steam. Aktualnie dostępna jest w wersji testowej. Jednak granie na smartfonie raczej nie przejdzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aplikacja może być świetnym rozwiązaniem dla osób nieposiadających konsoli
Aplikacja może być świetnym rozwiązaniem dla osób nieposiadających konsoli (Materiały prasowe)
WP

Aplikacja Steam Link w połączeniu z telewizorem z Android TV może być naprawdę ciekawym doświadczeniem. Jest jak pośrednik pomiędzy komputerem a urządzeniem z Androidem, przy użyciu kontrolera Steam lub innego pada. Wystarczy podłączone na komputerze konto Steam oraz aplikacja. I oczywiście gry.

Aby wszystko działało, połączone ze sobą urządzenia muszą zostać dodane do tej samej sieci. Pierwszym stopniem do konfiguracji jest podłączenie kontrolera poprzez Bluetooth. Najłatwiej jest wykorzystać Steam Controller.

Warto przetestować to nowe rozwiązanie. Może wam pozwolić na grę niczym na konsoli, korzystając z PC. Najlepiej sprawdzi się na telewizorze z Android TV, ale możecie próbować również na tabletach. Natomiast ekran smartfona jest zdecydowanie za mały. Aplikację możecie pobrać pod tym adresem, ze sklepu Google Play.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP