"Stacjonarny” laptop Packard Bell LS

"Stacjonarny” laptop Packard Bell LS

17.03.2011 12:00, aktual.: 17.03.2011 12:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na polski rynek wchodzą spore laptopy Packard Bell, które z założenia mają zastąpić komputery typu desktop. Cechą wspólną wszystkich modeli z tej serii jest duży, panoramiczny ekran z powłoką Diamond View o przekątnej 17,3 cala, który wyświetla obraz w rozdzielczości 1900x1600 punktów.

Sercem komputerów z serii LS są procesory Intel Core drugiej generacji (Sandy Bridge), które współpracują z mobilnymi wersjami kart graficznych AMD z rodziny 6000. Do dyspozycji otrzymujemy 4GB pamięci RAM, natomiast twardy dysk ma pojemność 500GB. Seria oferuje możliwość zakupu elementów opcjonalnych, takich jak np. napęd Blu-ray czy zainstalowanie dwóch dysków twardych. Zastosowana klawiatura ma wyodrębniony blok numeryczny, a także wyposażono ją w szereg klawiszy funkcyjnych. Touchpad pracuje natomiast w technologii Multi-Touch.

Obraz
© (fot. Packard Bell)

Seria EasyNote LS wyposażona jest także w standardowe dodatki jak kamera internetowa oraz moduły do komunikacji bezprzewodowej (WiFi i Bluetooth), złącza USB (w tym USB 3.0. i HDMI. dzięki którym do notebooka podłączymy praktycznie dowolne urządzenia zewnętrzne.

Packard Bell EasyNote LS sprzedawany jest z preinstalowanym systemem Windows 7.
Najtańszy model w serii z procesorem i3 kosztuje 2899zł, zaś najdroższy model w serii z procesorem i7 to wydatek *4000zł *(konfiguracje podstawowe).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)