Trwa ładowanie...
djhkkh3
Gadżety

Sprytne wyciągi podszafkowe Miele DA 3660/3690

Najnowsze wyciągi Miele DA 3660 i DA 3690 wyposażone zostały seryjnie w funkcję Con@ctivity 2.0, dzięki której automatycznie się uruchomią i dopasują intensywność pracy do zadań przydzielonych płycie grzejnej. Jeśli więc uruchomimy płytę pod wyciągiem, ten, korzystając z własnego napędu, wysunie się i włączy odpowiedni poziom mocy. Jeśli nie korzystamy z systemu Con@ctivity, bez trudu uruchomimy wyciąg ręcznie lub za pomocą praktycznego pilota, którym możemy także sterować intensywnością pracy urządzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sprytne wyciągi podszafkowe Miele DA 3660/3690
(Miele)
djhkkh3

Kolejną z licznych zalet nowych urządzeń Miele jest ich minimalistyczne wzornictwo: wyciągi można zabudować w całkowicie niewidoczny sposób w szafce górnej, a ich płaski okap ze stali szlachetnej ma tylko 1. mm. Niewątpliwym atutem wyciągów DA 3660 (szer. 60 cm) i DA 3690 (szer. 90 cm) jest elastyczność zabudowy. Za sprawą zaawansowanej technologii można je umieścić w szafce o wysokości tylko 35 cm.

Energooszczędny silnik wyciągów jest zasilany prądem stałym i zapewnia zużycie energii niższe nawet o 70. w porównaniu ze standardowym napędem. Jego wydajność to 400 m3 powietrza na godzinę. Zalety cichego silnika Eco dopełnia zastosowanie oświetlenia HighPower LED, które także ma bardzo niski apetyt na prąd (jedynie 2W na godzinę). Ponadto system wyposażony jest w funkcje przyciemniania, która pozwala nadać pomieszczeniu bardzo indywidualny charakter.

W urządzeniach zastosowano 10-warstwowe filtry tłuszczowe ze stali szlachetnej, które można bez najmniejszego problemu zdemontować i umyć w zmywarce.

djhkkh3

Cena: 7990 zł (szer. 60 cm) i 8990 zł (szer. 9. cm).

Elektronika w supercenach! Kliknij i wybierz najlepszą ofertę!

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


djhkkh3

djhkkh3
djhkkh3