Trwa ładowanie...
d2c8d9f

Spotify i Visa wkraczają do smartwatchy z Android Wear

Platforma Android Wear się rozwija i już szykuję się kolejne nowości. Visa oraz Spotify stawiają kolejne kroki w świecie smartwatchy. Co to oznacza?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spotify i Visa wkraczają do smartwatchy z Android Wear
(Materiały prasowe)
d2c8d9f

Zacznijmy od serwisu muzycznego Spotify, który ogłosił swoją nową aplikację. Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas w towarzystwie ulubionej muzyki, ta wiadomośc powinna się wam spodobać. Spotify już wkrótce zawita na zegarki Android Wear. Niebawem użytkownicy będą mogli odtwarzać ulubioną muzykę bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni. Aplikacja pozwoli na słuchanie ulubionych utworów z sekcji _ Twoja Muzyka _ lub odkrywanie nowości dzięki funkcji _ Przeglądaj _. Spotify na Android Wear będzie dostępne już w czerwcu.

(fot. Materiały prasowe)

Visa z kolei potwierdziła, że współpracuje z Google w obszarze nowej platformy Android Pay, otwierając nowe możliwości w zakresie bezpiecznych płatności Visa dla instytucji finansowych i detalistów na całym świecie, działających w ramach systemu Android. Bezpieczne interfejsy API platformy Android Pay korzystać będą z istniejącej funkcjonalności HCE (Host Card Emulation) i pozwolą na stworzenie wielu nowych rozwiązań mobilnych płatności zbliżeniowych oraz płatności wewnątrz aplikacji, które umożliwią użytkownikom kart Visa bezproblemowe dokonywanie zakupów za pomocą urządzeń z systemem Android.

(fot. Philippe Ramakers / SXC.cu)
d2c8d9f

Podziel się opinią

Share

d2c8d9f

d2c8d9f
Więcej tematów