Trwa ładowanie...
d4lya7b

Spotify bez opłat teraz także na Windows Phone

Użytkownicy urządzeń z systemem Windows Phone mogą już od dzisiaj korzystać z
darmowego dostępu do milionów utworów w serwisie Spotify. Tym samym ta usługa jest już dostępna w wersji bezpłatnej na wszystkich systemach mobilnych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spotify bez opłat teraz także na Windows Phone
(Materiały prasowe)
d4lya7b

Mobilny Spotify na Windows Phone, podobnie jak na Androidzie i iOS-ie, daje możliwość odtwarzania playlist i albumów w trybie losowym. Analogicznie jak w wersji stacjonarnej, co kilka utworów jesteśmy również zmuszani do słuchania reklam. Poza tym jednak, jak zapewnia właściciel serwisu, użytkownicy mają dostęp do jego pełnej oferty. Mogą więc dowolnie tworzyć i przeglądać playlisty, wybierać spośród całego katalogu muzycznego i angażować się w społecznościowe aspekty Spotify.

Producent zapewnia również o wprowadzeniu serii dodatkowych usprawnień w całej aplikacji. Wyniki mają być lepsze niż kiedykolwiek, ułatwiono także przeglądanie stron wykonawców i odkrywanie nowych.

- Cieszymy się, że Spotify jest już dostępne bez opłat na urządzenia z systemem Windows Phone - komentuje Steve Guggenheimer, wiceprezes ds. korporacyjnych firmy Microsoft. - W ten sposób uwielbiany na całym świecie serwis muzyczny znajduje się w rękach wszystkich użytkowników Windows Phone. To piękny sposób prezentacji naszej platformy i serwisu Spotify.

d4lya7b

- To, co dla nas najważniejsze, to umożliwienie jak największej liczbie osób dostępu do coraz większych zasobów muzyki - zauważa Dave Price, dyrektor ds. produktu w Spotify. - Dzisiaj jesteśmy o krok bliżej do celu, oferując użytkownikom Windows Phone na całym świecie dostęp do czołowej usługi muzycznej bez jakichkolwiek opłat.

Spotify Premium w dalszym ciągu gwarantuje dostęp do muzyki na żądanie, w wysokiej jakości i bez reklam. Dodatkowo, płatna subskrypcja pozwala na słuchanie muzyki w trybie offline dzięki możliwości pobierania playlist do pamięci urządzenia. Spotify w dalszym ciągu będzie dostępne także na urządzeniach mobilnych w wersji darmowej, wspartej reklamami.

Aktualizacja Spotify dla systemu Windows Phone 8 i 8.1 jest już dostępna do pobrania ze Sklepu Windows Phone.

Elektronika w świetnych cenach! Nowości, bestsellery, promocje. Sprawdź!

d4lya7b

Podziel się opinią

Share

d4lya7b

d4lya7b