Trwa ładowanie...
dvrsshm

Sposób na oszczędzanie wody - połączenie pralki z muszlą klozetową

W naszym kraju czasem spotykany jest sposób na oszczędzanie, polegający na używaniu wody z kąpieli do spłukiwania muszli klozetowej. Podobne rozwiązanie znalazło uznanie także w światku projektantów nowoczesnego sprzętu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sposób na oszczędzanie wody - połączenie pralki z muszlą klozetową
(Materiały prasowe)
dvrsshm

The Washup to pralka, którą montuje się nad muszlą klozetową, a woda, użyta przez nią w trakcie prania, służy następnie do spłukiwania toalety. Zapewniać ma to duże oszczędności tego surowca, dzięki czemu spodoba się osobom szczególnie przejętym losem naszej planety. Biorąc pod uwagę, jak modny na zachodzie jest ekologiczny styl życia, taki pomysł wydaje się być marketingowym strzałem w dziesiątkę.

Taki montaż urządzenia ma też dodatkowe zalety. Na pewno taka pralka mogła by się przydać posiadaczom mniejszych łazienek, ponieważ zajmuje zdecydowanie mniej miejsca, niż urządzenie tradycyjnie ustawione na podłodze obok muszli. Dodatkowo, panowie korzystający z toalety na stojąco mieli by co pooglądać w trakcie załatwiania swoich spraw - w końcu taki wirujący bęben może być dużo ciekawszy, niż to, co w swojej ramówce proponuje telewizja.

Zobacz: To ci żre prąd na potęgę!

dvrsshm

The Washup istnieje na razie jedynie jako projekt, jednak można się tylko domyślać, że sklepowa wersja do tanich by nie należała. Z tego powodu sprzęt skierowany byłby raczej do zamożnych amatorów ekologii, niż do ludzi, którzy potrzebują oszczędzać każdy grosz na mniejszym zużyciu wody.

PS, WP.PL

dvrsshm

Podziel się opinią

Share

dvrsshm

dvrsshm
Więcej tematów