Trwa ładowanie...
dzb8pku
Stuff

Sportowe słuchawki Monster iSport - wrażenia Stuffa

Wybierając aktywny wypoczynek w weekend z muzyką w tle, musisz zadbać zarówno o obszerną bibliotekę jak i o wygodne słuchawki. Jeśli biegasz lub ćwiczysz - zainwestuj w komfortowe słuchawki, które nigdy nie będą wypadać z uszu. W Monster iSport Wireless SuperSlim podoba nam się to, że w pudełku dostaje się kilka wymiennych nakładek o różnych rozmiarach. Niezależnie od rozmiaru uszu, dopasujesz wielkość słuchawek do swoich potrzeb.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sportowe słuchawki Monster iSport - wrażenia Stuffa
(Materiały prasowe)
dzb8pku

Swoboda bez zobowiązań

Z racji, że iSport Wireless SuperSlim zaprojektowano z myślą o użytkownikach aktywnie uprawiających sport, mogą pracować zarówno na kablu jak i bezprzewodowo, w odległości 1. metrów od odtwarzacza. Ten drugi tryb pracy sprawdzi się przede wszystkim na siłowni: schowaj odtwarzacz w szafce i kontroluj muzykę wyłącznie za pośrednictwem słuchawek. A jeśli jesteś jednym z tych, którzy odróżniają jakość brzmienia bezprzewodowego od przewodowego, ten subtelny kabel od Monstera przypominający cienką tasiemkę na pewno przypadnie ci do gustu.

(fot. stuff)

W kontakcie

dzb8pku

Te malutkie słuchawki dobrze sprawdziły się podczas najważniejszego testu: długiego rajdu przez całą Warszawę. W mieście naszpikowanym elektroniką i bezprzewodowymi odtwarzaczami nie doświadczyliśmy żadnych zakłóceń w jakości odtwarzanej muzyki, a słuchawki rozładowały się po około 5 godzinach pracy, później musieliśmy przestawić się na tryb przewodowy. Mimo tego, że do ucha przylegają idealnie i dobrze tłumią dźwięki otoczenia, z pewnością usłyszysz wszystkie sygnały ostrzegawcze: klaksony samochodów, dzwonki rowerowe i syreny radiowozu.

Ucho od śledzia

Pewnie każdy pamięta ten gest z filmu Juliusza Machulskiego Vabank. Tak samo zachowują się biegacze ze źle dopasowanymi słuchawkami. W przypadku iSport Wireless SuperSlim nie ma mowy o żadnym śledziu, gdyż słuchawki trzymają się tak pewnie, że nie wysuną się z małżowiny nawet przy uprawianiu najbardziej ekstremalnych sportów. Są przy okazji tak płaskie, że bez problemu zmieszczą się pod kaskiem czy goglami; w zimie zabierzemy je na stok, by przekonać się, jak sprawdzają się w ciężkich, zimowych warunkach.

Potężne brzmienie

dzb8pku

Przy całej swojej mobilności sportowe słuchawki od Monstera nie zatracają swojego muzycznego charakteru, w tej kwestii firma nie zgodziła się na żadne kompromisy: wybrzmiewają czystym, mocnym i zrównoważonym dźwiękiem. Jeśli szukasz słuchawek, które łączą w sobie porządne brzmienie i sportowy charakter - iSport Wireless SuperSlim mogą przypaść ci do gustu. Szkoda tylko, że nie wytrzymują bez ładowania kilku godzin dłużej.

Zdaniem Stuffa

Porządne kompaktowe słuchawki dla miłośników sportu.

dzb8pku

Podziel się opinią

Share

dzb8pku

dzb8pku
Więcej tematów