Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
samsung

Spokojna głowa z Samsungiem, czyli jak przestać się martwić i zacząć cieszyć się sprzętem

Jak odzyskać zgubiony smartfon? Jak na zawsze zabezpieczyć wszystkie dane na tablecie i już nigdy nie narzekać na brak miejsca na zdjęcia i filmy? Na te pytania odpowie kampania Peace of Mind Samsunga, wkrótce na ekranach smartfonów i w aplikacjach mobilnych.
Share
Spokojna głowa z Samsungiem, czyli jak przestać się martwić i zacząć cieszyć się sprzętem
d1y2kbm

Peace of Mind to promocja trzech najważniejszych narzędzi. pierwsze z nich, usługa Find my Mobile umożliwia użytkownikom lokalizację zagubionego bądź skradzionego urządzenia, pokazując na mapie dokładne miejsce, w którym się znajduje. Użytkownicy mogą również odtworzyć trasę pokonaną przez urządzenie na przestrzeni ostatnich dwunastu godzin, co ma nieocenione znaczenie dla osób pragnących dowiedzieć się, jak i gdzie utracono urządzenie. Po zlokalizowaniu telefonu lub tabletu usługa Find my Mobile pozwala zdalnie przejąć nad nim kontrolę i zablokować go, uruchomić alarm, a nawet wymazać pamięć. Pozwala to uchronić osobiste dane przed dostaniem się w niepowołane ręce.

Backup to wbudowana funkcja smartfonów i tabletów Samsung GALAXY, która automatycznie zapisuje wiadomości SMS i MMS, listę połączeń oraz tapetę na serwerach firmy Samsung, kiedy urządzenie jest połączone z Internetem za pomocą WiFi. Dane te można przenieść na nowe urządzenie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

d1y2kbm

Użytkownicy najnowszych urządzeń Samsung GALAXY automatycznie uzyskują dwuletni dostęp do 5. GB przestrzeni dyskowej w usłudze Dropbox. Pozwala to automatycznie zapisywać w Internecie wszystkie wykonywane zdjęcia, które można następnie przeglądać za pośrednictwem bezpiecznej strony Dropbox. Ten obszerny dysk wirtualny może oczywiście posłużyć do przechowywania danych dowolnego rodzaju i udostępniania ich znajomym lub rodzinie. Co więcej, instalując aplikację Dropbox na komputerze, mogą również wtedy korzystać z dodatkowych 50 GB.

Wszystkie te rozwiązania Samsung pomagają chronić najważniejsze dane użytkowników, a kreatywna kampania firmy zachęca do korzystania z nich i uczy ich obsługi. Kampania jest przykładem wykorzystania nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych –. precyzyjnego targetowania odbiorców, wykorzystania aplikacji mobilnych i ciekawego designu strony WWW.

Więcej informacji na http://samsungpeaceofmind.com

d1y2kbm

Podziel się opinią

Share
d1y2kbm
d1y2kbm
Więcej tematów