Trwa ładowanie...

Sound Shine - żarówka, która gra muzykę

Dzięki rozwojowi technologii w sprzęcie gospodarstwa domowego, już dziś nie musimy kupować zestawu audio, aby posłuchać muzykę. Wystarczy tylko wkręcić żarówkę LED, taką jak na przykład Sound Shine, by cały dom zamienić w multipokojowy system nagłośnienia.
Share
Sound Shine - żarówka, która gra muzykę
Źródło: coolest-gadgets.com
d3gdpwn

Sound Shine to najnowszy model żarówki LED, który teraz został wzbogacony o funkcję odtwarzania muzyki. Inteligentne urządzenie zostało wyposażone w szerokopasmowy głośnik. Za to sam fakt, że możemy bardzo szybko i praktycznie wszędzie podłączyć głośnik i do tego puścić z żarówki ulubione piosenki wprost z urządzenia mobilnego, jest już bardzo efektowny.

 (fot. ionaudio)
Źródło: (fot. ionaudio)

Muzyka z żarówek może znacznie ułatwić instalację głośników w trudnodostępnych lub nietypowych miejscach. Możemy ją zamontować w łazience, kuchni, a nawet w przedpokoju. Dosłownie gdzie tylko będziemy chcieli, aby zaoszczędzić trochę miejsca w mieszkaniu. Dzięki technologii Bluetooth, produkt odtwarza muzykę transmitowaną drogą bezprzewodową z urządzenia mobilnego funkcjonującego na platformie iOS lub Android i znajdującego się w odległości maksymalnie 9 metrów. Żarówka może działać niezależnie, lub po sparowaniu ze sobą dwóch egzemplarzy Sound Shine.

 (fot. coolest-gadgets.com)
Źródło: (fot. coolest-gadgets.com)

Nie zapominajmy również, że otrzymujemy urządzenie dwa w jednym. Producent wyposażył żarówkę w jasne diody LED, które zapewniają poziom natężenia światła odpowiadający tradycyjnej żarówce o mocy 6. W.
Sound Shine sprzedawana jest w parach. Taki komplet będzie kosztował 129,9. dolarów (około 500 zł).
Zobacz także inteligentny dom ochroni cię przed włamaniem

_ Źródło: coolest-gadgets / WP _

d3gdpwn

Podziel się opinią

Share
d3gdpwn
d3gdpwn
Więcej tematów