Trwa ładowanie...
holderName
CHIP

Sony Xperia Z2 pokazana na filmie?

Przed targami Mobile World Congress pojawia się coraz więcej informacji na temat najciekawszych, topowych smartfonów, takich jak Samsung Galaxy S5 czy właśnie Sony Xperia Z2. Ten ostatni model widać (podobno) na poniższym filmie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sony Xperia Z2 pokazana na filmie?
holderName

Według tego nagrania oznaczenie kodowego nowego modelu to Sony Xperia Sirius D6503. Telefon oczywiście pracuje pod systemem Android, przy czym wiele wskazuje na to, że jest to jego najnowsza wersja – KitKat 4.4. Wśród kilku ikon, jakie widać na obszarze ekranu związanym z możliwościami foto-wideo telefonu jest również oznaczenie 4K.

To tyle, jeśli chodzi o film. W sieci krążą też oczywiście informacje na temat specyfikacji technicznej nowej topowej Xperii, ale należy podchodzić do nich jeszcze z dość dużą dozą nieufności. Wśród najważniejszych parametrów wymienić warto ekran o przekątnej 5,2 cala, głośniki stereo, aparat o rozdzielczości ponad 2. mln pikseli (plus przedni 3,5 mln pikseli), z lampą błyskową.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Fatalne zakończenie studniówki – dziewczyny wydalone ze szkoły. Brzmi znajomo?"

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów