Trwa ładowanie...

Sony Xperia E4 - telefon do rozrywki z mocną baterią

Sony tuż przed targami MWC 2015 pokazało swój nowy smartfon: Xperia E4. Główne cechy telefonu to duży wyświetlacz i potężna bateria ale także przystępna cena.
Share
Sony Xperia E4 - telefon do rozrywki z mocną baterią
Źródło: Materiały prasowe
d348v8l

Xperia E4 –. według deklaracji Sony - jest zaprojektowana tak, by móc się cieszyć łatwym w użyciu smartfonem, z szybkim dostępem do ulubionych aplikacji.

Telefon wyposażono w całkiem sporą jak na smartfony baterię o pojemności 2300mAh. Ma ona pozwolić na dwa dni normalnego działania, co w świecie współczesnych smartfonów jest bardzo dobrym wynikiem. Jeśli to nie wystarczy, można aktywować tryb STAMINA, który optymalizuje zużycie baterii i wydłuża czas pracy urządzenia. Jeśli jest taka potrzeba, telefon może działać nawet przez okrągły tydzień dzięki trybowi Ultra STAMINA, a użytkownik będzie miał dostęp do jego podstawowych funkcji.

Czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,3 GHz wspomagany jest 1GB pamięci RAM i 8GB pamięci na dane. Taka konfiguracja powinna zapewnić bezproblemowe i szybkie działanie telefonu w większości zastosowań. Obraz wyświetlany jest na 5-calowym wyświetlaczu (54. x 960 pikseli) wykonanym w technologii IPS.

d348v8l

Aparat w Xperii E4 ma 5 megapikseli i obsługuje tryb HDR. Dostępne są również znane z najwyższych modeli Xperii aplikacje Rzeczywistość Rozszerzona –. humor, Live on YouTube, Retusz Portretu, Sound Photo, Timeshift Burst, Efekt AR, Social Live, Efekty Kreatywne oraz Rozległa Panorama. Aparat 2MP umieszczony z przodu pozwala z kolei na wykonywanie selfies.

Aby w pełni wykorzystać potencjał smartfonu, w Xperii E4 można zmieniać ustawienia telefonu. Wystarczy użyć paska stanu i przycisku „szybkie ustawienia”.

Nowa aplikacja Sony PartyShare pozwala każdemu na dzielenie się swoją muzyką przez smartfon. Z pomocą Wi-Fi Direct użytkownik może zatem stać się osobistym DJ-em dla dużej grupy swoich przyjaciół znajdujących się w tym samym pomieszczeniu i w zasięgu tej samej sieci Wi-Fi. Aby nadać jej osobistego charakteru, użytkownik Xperii E4 ma możliwość zmiany motywów lub tylnej obudowy.

Dla nowych użytkowników Xperii przejście z urządzeń z Androidem, iOS lub Blackberry na produkt jest ułatwione dzięki aplikacji Xperia Transfer. Pozwala ona na przeniesienie kontaktów, zdjęć, aplikacji, muzyki, wiadomości, zakładek i wielu innych bez kłopotów i strachu przed utratą czegokolwiek ważnego.

d348v8l

*Cena: 700 zł. *

d348v8l

Podziel się opinią

Share
d348v8l
d348v8l
Więcej tematów