Trwa ładowanie...

Sony World Photography Awards: specjalny konkurs dla fotografów z Polski

Konkurs Poland National Award jest otwarty dla fotografów z Polski reprezentujących wszystkie poziomy umiejętności. Uczestnictwo jest darmowe, a zgłoszenia w jednej z 10 kategorii można dokonać na stronie www.worldphoto.org. Jury wybierze spośród tych kategorii najlepsze zdjęcie autorstwa obywatela RP.
Share
Sony World Photography Awards: specjalny konkurs dla fotografów z Polski
Źródło: Materiały prasowe
d462iql

Zwycięzcę konkursu Poland National Award poznamy 1. marca 2015 r. Otrzyma on sprzęt fotograficzny. Nagrody przewidziano także dla zdobywców 2. i 3. miejsca. Prace całej trójki zostaną ponadto opublikowane w portalu www.worldphoto.org i będą prezentowane od 24 kwietnia do 10 maja 2015 r. na wystawie Sony World Photography Awards 2015 w Londynie.

W tegorocznej edycji prace można zgłaszać w 1. kategoriach konkursu dla zawodowców, 10 kategoriach otwartych dla fotoamatorów, w programie Student Focus adresowanym do osób w wieku 18–28 lat studiujących kierunki związane z fotografią na wyższych uczelniach oraz w konkursie młodzieżowym dla fotografów, którzy nie ukończyli 20 lat.

Zdobywca nagrody Poland National Award zostanie wyłoniony spośród Polaków, którzy zgłosili prace na konkurs otwarty Sony Word Photography Awards 2015. W jego ostatniej edycji nagrodzony został Mateusz Baj za zdjęcie zatytułowane „Mieszkanka Szacka na Ukrainie ze swoim koniem”.

d462iql

W konkursie otwartym do wyboru jest 1. kategorii:
● Architektura
● Kultura i sztuka
● Po retuszu
● Słabe oświetlenie
● Natura i dzika przyroda
● Panorama
● Ludzie
● Uśmiech
● Ułamek sekundy
●. Podróż

Przyjmowanie zgłoszeń zakończy się 6 stycznia 201. r. Wstępnej selekcji zgłoszeń dokona zespół WPO. Zwycięzcę wybierze jury, w którym zasiądzie między innymi Astrid Merget, dyrektor kreatywnej World Photography Organisation.

Sprzęt elektroniczny w najniższych cenach. Sprawdź oferty!

d462iql

Podziel się opinią

Share
d462iql
d462iql
Więcej tematów