Sony prezentuje swój pierwszy radiobudzik z projektorem

Firma Sony zaprezentowała nowy radiobudzik – model ICF-C717PJ. Nowość ma oferować znacznie więcej niż inne urządzenia tego typu. Jest to pierwszy radiobudzik w ofercie Sony, który został dodatkowo...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sony prezentuje swój pierwszy radiobudzik z projektorem
(sony.pl)

Firma Sony zaprezentowała nowy radiobudzik – model ICF-C717PJ. Nowość ma oferować znacznie więcej niż inne urządzenia tego typu. Jest to pierwszy radiobudzik w ofercie Sony, który został dodatkowo wyposażony w projektor.

Radiobudzik Sony posiada podświetlony na niebiesko ekran LCD, wbudowany termometr pokojowy oraz wejście służące do podłączenia odtwarzacza muzycznego. Ciekawostką jest obrotowy projektor, który umożliwia wyświetlanie aktualnej godziny na ścianie lub suficie, a także zestaw kojących odgłosów natury. Całość została zamknięta w eleganckiej obudowie wykonanej z aluminium.

Gadżet oferuje kilka sposobów budzenia. Oprócz pobudki przy dźwiękach ulubionej rozgłośni radiowej, można zdecydować się na muzykę z odtwarzacza MP3 podłączonego do wejścia audio lub kojące i nastrojowe dźwięki natury –. do wyboru śpiew ptaków, głębin morskich, morskich fal, górskiego potoku czy padającego deszczu. Sprawdzanie temperatury w pomieszczeniu ułatwi dobór optymalnego ustawienia ogrzewania. Funkcja projekcji godziny na ścianie lub suficie zapewni widoczny praktycznie z każdego miejsca zegar.

Sony ICF-C717PJ można zasilać z gniazda sieciowego lub przy użyciu baterii. Nowość trafi na rynek pod koniec kwietnia bieżącego roku.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.