Trwa ładowanie...
dvc5hqf
Gadżety

Smukła kolumna z pięcioma przetwornikami

Firma Taga Harmony rozszerzyła serię Platinum Slim o nową kolumnę LCR-60SL. Jest to model oparty o high-endową technologię serii Platinum.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
taga kolumna
taga kolumna (zdjęcie producenta)
dvc5hqf

Kolumna wyposażona jest w 5 przetworników: 4 średnio/niskotonowe o średnicy 10. mm oraz 25-milimetrowy wysokotonowy. Całość zamknięta jest w obudowie z 15mm płyty MDF z wewnętrznymi obręczami wzmacniającymi, które mają za zadanie zwiększyć sztywność i ograniczyć niechciany rezonans. W obudowach znajdziemy również niskoszumowe porty bass-reflex.

Zwrotnice posiadają elementy o niskiej tolerancji, które mają gwarantować neutralność, wytrzymałość termiczną i trwałość. Specjalnie zaprojektowane wewnętrzne okablowanie łączące zwrotnice i przetworniki ma sprawić, że sygnał ze wzmacniacza lub amplitunera nie straci szczegółów po drodze do głośników.

Zalecana moc wzmacniacza wynosi od 20 do 150 W. Pasmo przenoszenia mieści się w zakresie od 39 Hz do 40 kHz, a czułość określono na 89 dB. Ceny uzależnione są w zależności od rodzajów wykończenia. Kolumny w kolorze czarnym, wenge, orzech włoski są dostępne w cenie 899 zł. Za wersję w białym lub czarnym połysku oraz czarnym macie trzeba zapłacić 1149 zł.

dvc5hqf

Podziel się opinią

Share
dvc5hqf
dvc5hqf
Więcej tematów