SMS‑y od papieża podczas ŚDM

SMS-y od papieża podczas ŚDM

11.05.2008 09:58, aktual.: 11.05.2008 16:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uczestnicy Światowego Dnia Młodzieży w Sydney dostawać będą codziennie sms-y od Benedykta XVI. To jedna z wielu usług, jakich dostarczy pielgrzymom z całego świata australijska firma Telstra, wybrana na oficjalnego partnera telekomunikacyjnego ŚDM.

Uczestnicy Światowego Dnia Młodzieży w Sydney dostawać będą codziennie SMS-y od Benedykta XVI. To jedna z wielu usług, jakich dostarczy pielgrzymom z całego świata australijska firma Telstra, wybrana na oficjalnego partnera telekomunikacyjnego ŚDM.

Zorganizuje ona także na tę okazję m.in. internetowy serwis społecznościowy (XT3.com), telebimy transmitujące modlitwę oraz strefy, gdzie można będzie korzystać z bezprzewodowego internetu, przesyłać pamiątkowe zdjęcia i ściągać muzykę.

_ Chcieliśmy uczynić ŚDM unikalnym doświadczeniem wykorzystując nowe sposoby na dotarcie do dzisiejszej, zaznajomionej z techniką młodzieży. Pomoże nam w tym partnerstwo z firmą Telstra _ - wyjaśnia koordynator ŚDM bp Anthony Fisher OP.

Usługi Telstry łączyć będą ok. 8 tys. wolontariuszy, 2 tys. księży, 3 tys. przedstawicieli mediów i 225 tys. pielgrzymów w ponad 700 miejscach wokół Sydney. Firma ta jest największą spółką telekomunikacyjną i medialną w Australii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)