Trwa ładowanie...
dy1fudy

Smartfony odporne na trudne warunki. Zwykły telefon wymięka

Te telefony podbijają rynek. Nie zniszczą się tak szybko, jak plastikowe smartfony, a dodatkowo zapewnią szybki dostęp do internetu i zapisanych danych, niezły aparat oraz wysoką wydajność pracy dzięki 4-rdzeniowemu procesorowi. Idealne do pracy w trudnych warunkach i na letnią eskapadę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Jeśli telefon upadnie na twarde podłoże - dane przetrwają, a obudowa nie ulegnie awarii
Jeśli telefon upadnie na twarde podłoże - dane przetrwają, a obudowa nie ulegnie awarii (Shutterstock)
dy1fudy

Smartfon, któremu niestraszne upadki

Co najczęściej szkodzi naszym telefonom? Niska jakość urządzenia, brud, wilgoć, zarysowania i upadki. Każdy, kto z łezką w oku wspomina klasyczną Nokię, bez problemu znajdzie ją w internecie. Ale co kupić, jeśli korzystamy w pracy z aparatu w telefonie, chcemy sprawdzić pocztę, posłuchać muzyki i potrzebujemy dostępu do dokumentów zapisanych w pamięci telefonu? Odpowiedź to inteligentne telefony o wyjątkowo trwałej konstrukcji i niezłych parametrach. W cenie do 400 zł dostaniemy urządzenie o 4-calowym wyświetlaczu, funkcją Dual SIM i z 8 GB wbudowanej pamięci.

W czysto budżetowej wersji możemy się zdecydować na mniejszy wyświetlacz i nieco okrojoną liczbę funkcji. Odporność na uszkodzenia i trudne warunki jest podobna.

Bateria jak czołg i niezła pamięć

Kilkanaście minut ładowania i smartfon działający wiele godzin? To nie science-fiction, tylko nowoczesne smartfony. Idealne, jeśli jesteś w ciągłym ruchu, a powerbank został w domu.

Nie daj się naciągnąć na kiepski telefon — postaw na wytrzymały model

W porównaniu do najpopularniejszych marek, trwałe smartfony cechuje też... atrakcyjna cena. Większość telefonów dostępnych w salonach sprzedaży i u operatorów telefonii komórkowych jest znacznie droższa. W niższej cenie dostaniesz urządzenie dopasowane do ciebie i twojego trybu życia. Biegasz albo dużo jeździsz na rowerze? Pewnie nie raz telefon wypadł ci z dłoni lub uchwytu na rowerze. Są sposoby na to, aby się nie uszkodził i nie chodzi nam o pancerne etui, lecz wzmocnioną obudowę i odpowiedni wyświetlacz.

Telefon zamókł? Mamy coś dla ciebie

Nie polecamy wam sprawdzania wodoszczelności zwykłych telefonów. Skutkiem byłoby trwale uszkodzone urządzenie. Jeśli warunki twojej pracy wymagają odpornego na wilgoć urządzenia, postaw na modele z certyfikatem IP68, nadawanym urządzeniom, które spełnią rygorystyczne wymogi wodo- i pyłoszczelności. W praktyce, jeśli taki telefon wpadnie ci do wody na pół godziny – nie uszkodzi się, a ty nie stracisz zapisanych na nim zdjęć i kontaktów. Dodatkową zaletą takiego smartfona to możliwość zrobienia zdjęcia pod wodą.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dy1fudy

Podziel się opinią

Share
dy1fudy
dy1fudy
Więcej tematów