Trwa ładowanie...
d2l34od
CHIP

Smartfon z klapką i nie najgorszą specyfikacją

Moda na telefony z klapką już bezpowrotnie przeminęła, ale nie na rynku chińskim. Tam takie konstrukcje nadal cieszą się powodzeniem, co doskonale rozumie Samsung, wprowadzając na rynek kolejny model nietypowego jak na dzisiejsze czasy smartfona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Smartfon z klapką i nie najgorszą specyfikacją
(chip.pl)
d2l34od

Do chińskiej bazy TENAA trafił właśnie model SM-G9198, którym mogą zainteresować się miłośnicy konstrukcji z klapkami. Zazwyczaj takie modele telefonów, jeśli są produkowane w tych czasach, to ich specyfikacja pozostawia sporo do życzenia. Tymczasem Samsung zdecydował się umieścić w swoim smartfonie nie najgorsze podzespoły.

Znajdziemy tu 3,91-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 768 x 1280 pikseli, sześciordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 808 taktowany zegarem o częstotliwości 1,8 GHz, 2 GB RAM-u, 16 GB wewnętrznej pamięci z możliwością rozszerzenia do 128 GB. Znalazło się tu nawet miejsce na 16-megapikselowy aparat z diodą LED i 5-megapikselowy aparat dodatkowy oraz moduł LTE. Całość zaś działa pod kontrolą Androida w wersji 5.1.1.

Smartfon waży 191 gramów, a po zamknięciu klapki jego wymiary wynoszą: 119,7 x 66,6 x 16,7 mm. Cena ani data premiery telefonu nie jest jeszcze znana. Wątpliwe jest jednak, byśmy zobaczyli ten model poza rynkiem azjatyckim.

d2l34od

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Sprzedaż Apple Watch leci na łeb na szyję

d2l34od

Podziel się opinią

Share
d2l34od
d2l34od
Więcej tematów