Trwa ładowanie...
d2vda7m
lg

Smart Diagnosis - inteligentny system diagnostyki w pralkach LG

Każde gospodarstwo domowe, od czasu do czasu, musi stawić czoła ciężkiej próbie. Urządzenia, z których korzystamy na co dzień, odmawiają nam posłuszeństwa. Często problem ze sprzętem nie jest spowodowany usterką techniczną, lecz powstaje w skutek nieumiejętnej obsługi urządzenia. Zgłaszane reklamacje i awarie, bardzo często nie wymagają interwencji serwisanta, gdyż wina leży po stronie użytkownika. Starając się ograniczyć ilość takich sytuacji firma LG Electronics wyposażyła swoje pralki w funkcję Smart Diagnosis.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Smart Diagnosis - inteligentny system diagnostyki w pralkach LG
(Materiały prasowe)
d2vda7m

Inteligentny system diagnostyki pozwala na zdiagnozowanie aż 7. problemów technicznych w ciągu 20 sekund. Jego działanie w głównej mierze oparte zostało na emitowanym przez pralkę sygnale z zakodowanym opisem błędu. W momencie wystąpienia jakichkolwiek usterek, wystarczy połączyć się z infolinią firmy LG, a następnie przyłożyć mikrofon telefonu do ikonki Smart Diagnosis znajdującej się obok przycisku zasilania urządzenia. Wygenerowany przez pralkę odpowiednio zakodowany sygnał zostanie odczytany przez konsultanta za pomocą specjalnej aplikacji. Użytkownik uzyska opis zaistniałego problemu oraz poradę, w jaki sposób go rozwiązać.

(fot. Materiały prasowe)

Główną zaletą diagnostyki, zastosowanej w pralkach LG, jest łatwość wykrywania oraz rozwiązywania problemów technicznych. Dzięki niej użytkownik nie musi samodzielnie tłumaczyć i opisywać konsultantowi objawów błędnego funkcjonowania urządzenia. Znając dokładną przyczynę awarii nie będziemy narażani na dodatkowe koszty związane z usługami „fachowców”. Dodatkowo dzięki inteligentnym rozwiązaniom serwisowym pralek LG, użytkownik może zdiagnozować telefonicznie pralkę, nawet gdy urządzenia nie podlega już gwarancji.

Sprzęt RTV i AGD! Zobacz, gdzie kupisz go najtaniej!

d2vda7m

Podziel się opinią

Share

d2vda7m

d2vda7m
Więcej tematów