Trwa ładowanie...
holderName

Słuchawka prysznicowa z aromaterapią

Żyjemy w bardzo stresującym świecie. U wielu z nas długotrwale utrzymujący się stan niepokoju, wiecznego zdenerwowania z czasem może zamienić się w problemy zdrowotne. Aby temu zapobiec powinniśmy zadbać o siebie i dużo częściej relaksować się.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Słuchawka prysznicowa z aromaterapią
(gadget.com)
holderName

Żyjemy w bardzo stresującym świecie. U wielu z nas długotrwale utrzymujący się stan niepokoju, wiecznego zdenerwowania z czasem może zamienić się w problemy zdrowotne. Aby temu zapobiec powinniśmy zadbać o siebie i dużo częściej relaksować się. Ile ludzi tyle sposobów na odstresowanie się. Jednym z nich jest wieczorna kąpiel. W tym może nam pomóc słuchawka prysznicowa z funkcją aromaterapii.

Ten wyjątkowy gadżet do łazienki posiada wbudowany pojemniczek z olejkiem lawendowym. Sam zapach uwalniany jest przez głowicę natrysku. Słuchawka od prysznica posiada aż 29. dysz, które pobudzą nasze zmysły i pomogą zrelaksować się. Głowica natrysku posiada wbudowany regulator, zwiększając prędkość wody. Zapewnia to stały przepływ wody, dzięki czemu zużycie wody zmniejsza się o 50%.
Prysznic wyposażony jest również w filtr, który redukuje ilość chloru znajdującego się w wodzie. Kaseta aromatyczna wystarczy tylko na 3 miesiące, podczas gdy filtr może być stosowany przez 4 miesiące. Do słuchawki możemy dokupić wkłady zamienne oraz filtry.

Słuchawkę do prysznica z aromaterapią możemy kupić za 80 dolarów, nowe filtry za 10 dolarów, natomiast wymienne wkłady za 50 dolarów.

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów