ycipk-461sp3
CHIP
tablet

SleeKeys - fizyczna klawiatura do iPada bez elektroniki w środku

Jeśli nie lubicie pisać po ekranach tabletów prędzej czy później zaczniecie się zastanawiać nad kupnem bezprzewodowej klawiatury. Na tym polu dominują głównie urządzenia, które łączą się z tabletem przez Bluetooth. SleeKeys wpadło na zupełnie inne rozwiązanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
SleeKeys - fizyczna klawiatura do iPada bez elektroniki w środku
(Materiały prasowe)
ycipk-461sp3

Jeśli nie lubicie pisać po ekranach tabletów, prędzej czy później zaczniecie się zastanawiać nad kupnem bezprzewodowej klawiatury. Na tym polu dominują głównie urządzenia, łączące się z tabletem przez Bluetooth. SleeKeys wpadło na zupełnie inne rozwiązanie.

Gadżet został skonstruowany w formie etui do iPada, a sama klawiatura pełni rolę fizycznej nakładki. Nie ma tu żadnej elektroniki, kabli, ani konieczności parowania z urządzeniem. Po prostu naciskając fizyczne klawisze, gumki umieszczone pod nimi będą uderzać w ekranową klawiaturę. Dzięki magnetycznym łączeniom mamy gwarancję, że gadżet nie ześlizgnie się z powierzchni iPada.

Cena? 45 dol. w przedsprzedaży na Kickstarterze. Później SleeKeys ma kosztować około 70 dol. Pomysłodawcy już raz próbowali swoich sił na tym serwisie crowdfundingowym, z tym, że wtedy proponowali podobną klawiaturę na smartfony. Pomysł nie spotkał się jednak z wystarczającym zainteresowaniem. Być może tym razem będzie inaczej.

ycipk-461sp3

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Windows XP Service Pack 4 już dostępny

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-461sp3

ycipk-461sp3
ycipk-461sp3