Trwa ładowanie...
d30ule7

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [28.02.2020]

Facebook odwołuje ważną konferencję, koronawirus szaleje na Allegro i OLX, a Netflix zdradza, kogo zobaczymy w roli Vesemira. Oto najważniejsze wiadomości w świecie technologii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Boeing zwiększy produkcję B737
Boeing zwiększy produkcję B737 (iStock.com)
d30ule7

Boeing 777 z ponad 200 osobami na pokładzie był zmuszony do zawrócenia z trasy i awaryjnego lądowania na moskiewskim Wnukowie. Powodem była pęknięta szyba w kabinie. Historia zna przypadki, kiedy podobna awaria zakończyła się dużo gorzej i omal nie doszło do potężnej katastrofy.

Facebook odwołał konferencję F8 2020

Powodem był oczywiście koronawirus. Decyzja mimo wszystko zaskakuje, bo imprezę planowano na… maj. Czyżby Mark Zuckerberg obawiał się, że choroba dalej będzie paraliżować cały świat nawet za kilka miesięcy?

d30ule7

Koronawirus na Allegro i OLX

Chociaż w Polsce koronawirusa jeszcze nie ma, to na portalach aukcyjnych czuć panikę. Wśród ofert pojawiła się propozycja sprzedaży domen z koronawirusem w nazwie, urządzeń do dezynfekcji rąk czy całych serwisów internetowych stworzonych na potrzeby walki z zagrożeniem z Chin.

Xiaomi Mi Note 10 Pro: test smartfonu z pięcioma aparatami

Na łamach Komórkomanii pojawiła się recenzja najnowszego modelu Xiaomi. Czy warto go kupić - wyjaśnia Miron Nurski.

d30ule7

Netflix ujawnia, kto zagra Vesemira

Nie Mark Hamill, nie Mads Mikkelsen. W mentora Geralta wcieli się Kim Bodnia - aktor znany m.in. z "Obsesji Eve".

Lista klientów firmy zajmującej się rozpoznawaniem twarzy skradziona

Clearview AI to start-up, który zajmuje się rozwijaniem systemu do zaawansowanego rozpoznawania twarzy. W bazie danych mają ponad 3 miliardy twarzy pozyskanych nielegalnie. Materiały trafiły w ręce hakerów.

d30ule7

Podziel się opinią

Share

d30ule7

d30ule7