Trwa ładowanie...
d10tkpf

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [26.05.2020]

Wpadka LG, atak na maszt 5G, testy nowego sprzętu Sony - oto podsumowanie tego, co działo się dziś w świecie technologii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szokująca reklama LG
Szokująca reklama LG
d10tkpf

W Łodzi podpalono maszt 5G

Do ataku na maszt 5G doszło w Łodzi. Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji apeluje do Rządu, Samorządów oraz organów ścigania o zdecydowane działania w związku z kryminalną działalnością zakłócającą działanie technologii.

d10tkpf

Seksistowska reklama smartfonu znika z TikToka

LG się nie popisało. Seksistowska reklama została wycofana, a producent przeprasza. "LG jako firma odpowiedzialna społecznie, nie miała intencji emitować kontentu niezgodnego z normami społecznymi, ani urazić kogokolwiek. Jeśli zaś tak się stało, z góry przepraszamy" - napisano w komunikacie.

Tarcza 4.0. Będzie kara dla przerywających pracę i naukę zdalną

Każdy, kto przerwie lub zakłóci niewłaściwym słownictwem wideokonferencję, na której nie powinien się znaleźć, będzie mógł zostać ukarany przez sąd karą ograniczenia wolności lub grzywny. To jedno z założeń Tarczy 4.0.

d10tkpf

Sony ZV-1 - aparat, którym powinni zainteresować się blogerzy

Sony ZV-1 to propozycja dla wszystkich, którzy chcą nagrywać wideoblogi, ale nie chcą się zagłębiać w tajniki technologii. Dzięki temu aparatowi nagranie filmu będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Gadu-Gadu sprzedaje krótkie numery i gadżety

Gadu-Gadu ciągle żywe. Oprócz przesadnie drogich numerów, GG oferuje serię gadżetów. Do kupienia są między innymi koszulki, kubki a nawet kartki okolicznościowe. Te produkty akurat wystawiono w całkiem rozsądnych cenach. Za kubek zapłacimy 19,50 zł, a t-shirt kosztuje 29,90 zł.

Oszustwa "na BLIK-a" na celowniku. Policja aresztowała 7 osób, jest ponad 200 zarzutów

Lubuska Policja rozpracowała grupę przestępczą, która specjalizowała się w oszustwach "na BLIK-a" – znanej od miesięcy metodzie wykorzystywanej do wyłudzeń pieniędzy. Śledczy zatrzymali 7 osób, które realizowały swoje ataki na terenie całej Polski. W sprawie postawiono już łącznie ponad 200 zarzutów.

d10tkpf

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d10tkpf

d10tkpf
Więcej tematów