Trwa ładowanie...
d4dvbx3

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [25.09.2019]

Nowy lek na raka dopuszczony do stosowania w Europie, Neckermann Polska złoży wniosek o ogłoszenie upadłości, Sojuz-FG poleciał po raz ostatni, bitcoin z ogromnymi spadkami. Oto przegląd najważniejszych wydarzeń ze świata nauki i technologii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ogromny spadek wartości bitcoin.
Ogromny spadek wartości bitcoin. (Fotolia)
d4dvbx3

Larotrectinib: Nowy lek na raka zatwierdzony w Europie.

Nowy lek na raka został dopuszczony do stosowania w Europie. Larotrectinib może okazać się nową szansą dla chorujących na nowotwory, ponieważ podaje się go bez względu na to, który z narządów został zaatakowany.

Neckermann Polska złoży wniosek o ogłoszenie upadłości

W najbliższych dniach Neckermann Polska złoży do Sądu Rejonowego wniosek o ogłoszenie upadłości. Biuro podróży informuje, że poza granicami kraju wciąż przebywa około 3600 turystów.

Sojuz-FG poleciał po raz ostatni

Ostatni siedemdziesiąty lot rakiety Sojuz-FG odbył się dziś (25.09) około godz. 15.57. Był to również ostatni start z wykorzystaniem wyrzutni Gagarina. NASA udostępniła transmisję na żywo.

Bitcoin z ogromnymi spadkami

Najpopularniejsza kryptowaluta z kolejnymi spadkami notowań. Przed południem jej wartość zmniejszyła się o ok. 3 proc. Zamieszanie na rynku najprawdopodobniej wywołali sami inwestorzy.

d4dvbx3

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d4dvbx3

d4dvbx3