Trwa ładowanie...
d2rtt5i

SkróTech - Najważniejsze wiadomości dnia [25.08.2019]

Padłą rekordowa wygrana w turnieju e-sportowym,15 mln dolarów za pierwsze miejsce, Rosja przeprowadziła próbę rakiety balistycznej wystrzelonej z okrętu podwodnego, a Netflix pokazał film będący kontynuacją serialu Breakling Bad. Oto najważniejsze wiadomości 25.08.2019
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rosja przeprowadziła kolejną próbę rakiety balistycznej
Rosja przeprowadziła kolejną próbę rakiety balistycznej (mil.ru/CC BY)
d2rtt5i

Turniej The International w grę "Dota 2" zakończył się zwyciestwem europejskiej drużyny OG. Mistrzowie wrócili do domu z czekiem na 15 mln dolarów.

Rosja prowadzi próby rakiet balistycznych [wideo]

Z dwóch rosyjskich łodzi podwodnych na Morzu Barentsa wystrzelono rakiety balistyczne zdolne do przenoszenia głowic jądrowych. To kolejna z zapowiedzanych przez Rosję porób z uzborjeniem tego typu.

d2rtt5i

Jessie Pinkman powraca w filmie Netflix

"Breaking Bad", kultowy serial, który jest oceniany jako jeden z najlepszych w historii doczekał się filmowej kontynuacji. Produkcja pojawi się na Netfliksie 11 października. Teraz można zobaczyć trailer zapowiadający.

Szybsza metoda edycji genów

Modyfikacja genów, to przyszłość bioinżynierii. Naukowcy z Zurychu opracowali metodę, która pozwala przyśpieszyć proces edycji CRISPR nawet 25-krotnie.

d2rtt5i

Przestępstow w kosmosie

Amerykańska astronautka została oskarżona przez małżonkę o bezprawne wejście na ich wspólne konto podczas pobytu na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Astronautka broni się, że małżonka, z którą się rozwodzi o wszystkim wiedziała.

d2rtt5i

Podziel się opinią

Share

d2rtt5i

d2rtt5i
Więcej tematów