Trwa ładowanie...
drr8x8p

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [21.11.2019]

Premiera zwiastuna Half-Life: Alyx na VR, komputer, który pomoże wykryć raka i akcesoria typu smart home dostępne w Biedronce. Zobacz, o czym dzisiaj mówiło się w technologicznym świecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [21.11.2019]
(Materiały prasowe)
drr8x8p

Coś dla fanów VRu

Oficjalny zwiastun Half-Life: Alyx na VR pojawił się już w sieci. Nie jest ona do końca wyjściem na przeciw oczekiwaniom fanów, jednak producenci liczą, że przekonają niezdecydowanych do wejścia w świat wirtualnej rzeczywistości. Muszą mieć mocne argumenty, bo zestaw sprzętu potrzebny do zagrania do tanich nie należy. Premiera gry zapowiedziana jest na marzec 2020 roku.

Komputer do walki z rakiem

Cerebas C-1 to superkomputer z największym procesorem świata. Jego pierwszy nabywca Argonne National Laboratory chce wykorzystać ten sprzęt do badania reakcji organizmów na leki antynowotworowe nowej generacji Więcej na temat tego urządzenia możecie przeczytać tutaj.

drr8x8p

Okradł metodą na Blika

Beztroski złodziej wyłudził 2,5 tysiąca złotych za pomocą Blika. Jego wizerunek zarejstrowały kamery przy bankomacie w Sopocie. Policja prosi o kontakt osoby, które pomogą w namierzeniu sprawcy. Jak nie dać się oszukać wyjaśnił Adam Bednarek.

Smart Home w Biedronce

Do sklepów sieci Biedronkatrafiły akcesoria typu smart home. A wśród nich żarówki, kolorowa taśma LED oraz inteligentne gniazdko. To pierwszy dyskont w Polsce, który wprowadził do swojej oferty zestaw smart home. Urządzeniami można sterować z poziomu aplikacji.

drr8x8p

Podziel się opinią

Share
drr8x8p
drr8x8p
Więcej tematów