ycipk-2izopx

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [20.11.2019]

Awaria Idea Banku, "śpiewająca" Ziemia oraz krab sprzedany za bajońską sumę. Netflix publikuje oficjalny plakat "Wiedźmina", a nasz czytelnik zgłasza nietypowy problem z Samsungiem Galaxy Note10. Zobacz co działo się dziś w świecie technologii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Awaria Idea Banku. Klienci byli wściekli
Awaria Idea Banku. Klienci byli wściekli (Shutterstock.com)
ycipk-2izopx

Awaria Idea Banku

Klienci Idea Banku byli przerażeni, gdy po zalogowaniu się na swoje konto zobaczyli pustkę. - Idea Bank podwójnie księguje przelewy. Wczoraj wyzerowano mi konto - poinformowała media jedna z klientek banku, która postanowiła nagłośnić sprawę. Awarii jak zwykle w takich przypadkach towarzyszyła fala negatywnych komentarzy na Facebooku. Klienci byli wściekli i... trudno im się dziwić. Więcej o tej sprawie przeczytacie w tym artykule.

"Śpiewająca" Ziemia

ycipk-2izopx

Zespół pod kierownictwem Lucile Turc, byłej badaczki ESA, zarejestrował niezwykłą "piosenkę" którą możemy usłyszeć z nagrania fal generowanych w ziemskim polu magnetycznym w wyniku zderzenia z burzą słoneczną. Niezwykłe ogłosy przypominają bardziej efekty dźwiękowe filmów science fiction niż zjawisko naturalne.

Krab śnieżny sprzedany za rekordową kwotę

180 tysięcy złotych to kwota, o którą z pewnością chciałby się wzbogacić każdy z nas. Ogromne pieniądze dla jednych stanowiłyby zabezpieczenie na lata, dla innych mogłyby być początkiem do wielkich inwestycji. Tymczasem właśnie taką sumę wydano w Japonii na... kraba śnieżnego. Na tamtejszej giełdzie owoców morza w Tottori padła rekordowa kwota. Ważący 1,2 kg skorupiak stał się najdroższym okazem ze swojego gatunku. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Neftlix publikuje oficjalny plakat "Wiedźmina"

ycipk-2izopx

Fani odliczają dni do premiery serialu "Wiedźmin", tymczasem Netflix podgrzewa atmosferę oczekiwania i publikuje w sieci oficjalny plakat produkcji. Na pierwszym planie możemy podziwiać trójkę bohaterów i hasło premierowego sezonu. "Jeszcze miesiąc", "Czekam, czekam", "Mistrzostwo" - to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem w mediach społecznościowych.

Nietypowy problem z Samsungiem Galaxy Note10

Czytelnik serwisu komórkomania.pl chciał zabezpieczyć w serwisie ekran Galaxy Note'a 10. Skontaktował się z naszym dziennikarzem, aby opowiedzieć mu o nietypowym problemie, który napotkał.

ycipk-2izopx

- Zadzwonił do mnie kolega z pytaniem dotyczącym godziny odjazdu autobusu. Miałem zdjęcie rozkładu, więc chciałem dorysować strzałkę S Penem i mu wysłać. Rysika nie dało się jednak wyjąć, a po chwili poczułem, że telefon jest w tym miejscu nagrzany - relacjonuje nasz czytelnik.

O przebiegu całego wydarzenia dowiesz się czytając ten artykuł.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2izopx

ycipk-2izopx
ycipk-2izopx