Trwa ładowanie...
d2laj4k

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [18.08.2020]

Ryanair zmniejsza liczbę lotów o 20 proc. Niebezpieczny wirus przenoszony przez komary. Asteroida "musnęła" Ziemię. Orange obniża ceny połączeń na Białoruś.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Firma Ryanair zmniejsza liczbę swoich lotów.
Firma Ryanair zmniejsza liczbę swoich lotów. (PHIL NOBLE / Reuters / Forum)
d2laj4k

Przewoźnik lotniczy Ryanair poinformował, że we wrześniu i październiku zmniejszy liczbę lotów o 20 proc. Decyzja firmy spowodowana jest m.in. spadkiem liczby rezerwacji. Mniejsze zainteresowanie lotami ma zapewne podstawy w obawach przed drugą falą pandemii. Zmiany dotyczą również Polski. Przeczytaj o nich tutaj.

Niebezpieczny wirus przenoszony przez komary

U trzynastu mieszkańców okolic hiszpańskiej Sewilli wykryto niebezpiecznego wirusa, który przenoszony jest przez ukąszenia komarów. Innych trzydziestu Hiszpanów zostało poddanych badaniom. Więcej o sprawie przeczytasz tutaj.

Asteroida "musnęła" Ziemię

W miniony weekend asteroida wielkości samochodu minęła naszą planetę w odległości 2 950. Dlaczego nie zauważyliśmy jej wcześniej? Przeczytacie o tym tutaj.

Orange obniża ceny połączeń na Białoruś

W zeszłym tygodniu pojawił się apel skierowany do polskich operatorów komórkowych, żeby ci obniżyli ceny połączeń pomiędzy Polską a Białorusią. Dzisiaj Orange, jako pierwsza z wywołanych do tablicy firm, obniża ceny takich połączeń. Więcej tutaj.

d2laj4k

Podziel się opinią

Share
d2laj4k
d2laj4k
Więcej tematów