Trwa ładowanie...
d44aj0w

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [14-15.12.2019 r.].

Otwarcie sklepu Mi Store w Galerii Mokotów okazało się istnym Armagedonem. Tuż po Bożym Narodzeniu ogromna asteroida minie się z Ziemią. W grudniu, aż trzy niedziele to niedziele handlowe. Odtajniono raporty, które rzucają nowe światło na zdarzenia z UFO.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koniec świata? Asteroida zbliża się do Ziemi
Koniec świata? Asteroida zbliża się do Ziemi (Shutterstock.com)
d44aj0w

Otwarcie sklepu Mi Store w Galerii Mokotów okazało się istnym Armagedonem

W Galerii Mokotów rozegrały się dantejskie sceny. Doszło do niebezpiecznych incydentów. Ludzie przepychali się w walce o przecenione smartfony od Xiaomi. Ostatecznie sklep został zamknięty ze względów bezpieczeństwa.

Tuż po Bożym Narodzeniu ogromna asteroida minie się z Ziemią

d44aj0w

Ogromna asteroida znana jako 310442 (2000 CH59) zbliży się do Ziemi 26 grudnia około godz. 7:54 (czasu UTC). Obok naszej planety przeleci z prędkością 18 razy większą niż prędkość odrzutowca F-16.

W grudniu, aż trzy niedziele to niedziele handlowe

W grudniu aż trzy niedziele to niedziele handlowe. Wszystko wynika z obowiązujących przepisów. Będzie sporo czasu, żeby zrobić zakupy na Święta.

Odtajniono raporty, które rzucają nowe światło na tajemnicę UFO

Chris Rutkowski przekazał swoją prywatną kolekcję, składającą się z 30 tys. dokumentów zawierających informacje na temat UFO. Ponad 10 tys. z nich to raporty stworzone przez kanadyjski rząd.

d44aj0w

Podziel się opinią

Share

d44aj0w

d44aj0w
Więcej tematów