ycipk-19382q
SkróTech

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [12.08.2019]

Noc z 12 na 13 sierpnia to najpiękniejsza noc 2019 roku. Na niebie widoczne będzie największe skupienie Perseidów. Spadających gwiazd ma być nawet 100 na godzinę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Noc spadających gwiazd.
Noc spadających gwiazd. (PAP/EPA)
ycipk-19382q

Najwięcej spadających gwiazd możesz zobaczyć dziś i przed 4:30 we wtorek. W Polsce pogoda niestety nie dopisuje i w większości kraju jest pochmurno. Jeśli nie możesz wyjechać za miasto i obserwować Perseidy bez zanieczyszczenia światłem, możesz przyłączyć się do oglądania transmisji na żywo.

Zła passa Boeinga trwa

Producent odrzutowców pasażerskich ma ostatnio wyjątkowego pecha. Jeśli akurat nie wychodzą na jaw dziury w oprogramowaniu, psują się maszyny. Tym razem odrzutowiec norweskich linii lotniczych musiał lądować awaryjnie w Rzymie. Maszyna zaczęła rozpadać się w powietrzu.

ycipk-19382q

mBank ostrzega: nie płać tych faktur!

mBank ostrzega przed kolejnym oszustwem. Cyberprzestępcy podszywają się pod Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej (UPRP), wysyłają e-mailem fałszywe faktury i domagają się natychmiastowej wpłaty. Nie należy tego robić - pieniądze trafią do kieszeni oszustów.

Gran Canaria płonie

Należąca do Hiszpanii Gran Canaria zwykle jest świetnym miejscem, by spędzić urlop, ale teraz płonie. Na wyspie rozszalał się pożar lasów. Spłonął już ponad tysiąc hektarów. Walka trwa od soboty, strażaków wspiera wojsko, ale końca wciąż nie widać.

ycipk-19382q
Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-19382q

ycipk-19382q
ycipk-19382q