Trwa ładowanie...
dn7kxns

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [12.05.2020]

Ogromny kawałek chińskiej rakiety spadł w niekontrolowany sposób na Ziemię. 113-letnia kobieta jest najstarszym ozdrowieńcem na świecie. FDA ustaliła, że nie ma związku między falami radiowymi a powstawaniem nowotworów. Elon Musk zdecydował się na nielegalne otwarcie fabryki Tesli – poparł go Donald Trump.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elon Musk zdecydował się na nielegalne uruchomienie fabryki Tesli.
Elon Musk zdecydował się na nielegalne uruchomienie fabryki Tesli. (PAP)
dn7kxns

Ogromny kawałek chińskiej rakiety spadł w niekontrolowany sposób na Ziemię

Pozostałość rakiety Long March 5B spadła na Ziemię, trafiając w wody Oceanu Atlantyckiego. Najprawdopodobniej przyczyną niekontrolowanego upadku była niekorzystna kosmiczna pogoda, która panowała w ostatnich dniach. Zdaniem Jonathana McDowella to największy obiekt, który w taki sposób spadł na Ziemię od 1991 roku.

113-letnia kobieta jest najstarszym ozdrowieńcem na świecie

113-letnia Maria Branyas z Hiszpanii jest najstarszym ozdrowieńcem na świecie. Pomimo swojego wieku kobieta pokonała COVID-19.

FDA ustaliła, że nie ma związku między falami radiowymi a powstawaniem nowotworów

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków przeprowadziła szczegółowe analizy licznych badań z lat 2008-2018. Ich wyniki wykazały, że nie istnieje zależność pomiędzy falami radiowymi a powstawaniem nowotworów.

dn7kxns

Zobacz też: NASA: Mars 2020 poleci uzbrojony w laser o dużej mocy.

Elon Musk zdecydował się na nielegalne otwarcie fabryki Tesli – poparł go Donald Trump

Elon Musk postanowił, że pomimo panujących zakazów uruchomi prace w fabryce Teslipomimo panujących zakazów uruchomi prace w fabryce Tesli w kalifornijskim Fremont. Miliarder sprzeciwił się zasadom wprowadzonym przez władze stanu. Jego decyzję poparł prezydent USA – Donald Trump.

dn7kxns

Podziel się opinią

Share

dn7kxns

dn7kxns
Więcej tematów