ycipk-3g3kgj

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [11.08]

iPhone zhakowany z pomocą okularów i taśmy samoprzylepnej. Udało się znaleźć niezwykłe zdjęcia z pokazu systemu rakiet przeciwdźwiękowych. Dzisiejszy dzień obfitował w ciekawe i niecodzienne wydarzenia. Oto skrót najważniejszych informacji ze świata nauki i technologii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rosja. Awiadarts 2019 - niezwykłe zdjęcia z pokazu ćwiczeń lotniczych
Rosja. Awiadarts 2019 - niezwykłe zdjęcia z pokazu ćwiczeń lotniczych (Facebook)
ycipk-3g3kgj

iPhone Face ID odblokowane z pomocą taśmy

Badacze na konferencji Black Hat w Las Vegas poświęconej bezpieczeństwu pokazali stosunkowo prosty sposób oszukania identyfikatora twarzy iPhone'a. Wystarczyły im do tego okulary i taśma.

Niezwykłe zdjęcia z Awiadarts 2019

ycipk-3g3kgj

Coś dla wszystkich pasjonatów lotnictwa i wojskowości. Udało nam się znaleźć niesamowite zdjęcia z pokazu ćwiczeń lotniczych, w trakcie których po raz pierwszy zastosowano powietrzne systemy rakiet przeciwdźwiękowych Kinzhal.

Zobacz też: Starcie myśliwców

Awaryjne lądowanie na podmiejskiej drodze

ycipk-3g3kgj

Nieopodal Seattle niewielki samolot musiał awaryjnie lądować na ruchliwej drodze. Zdarzenie zarejestrowała policyjna kamera samochodowa. Nagranie znajdziecie tutaj.

Naukowcy są zgodni, że asteroida doprowadzi do zniszczenia Ziemi

Badacze są pewni, że olbrzymia asteroida, która mogłaby zniszczyć cywilizację, jaką znamy uderzy w Ziemie. Nie są jednak w stanie przewidzieć, kiedy. Dzisiaj bardzo blisko Ziemi przeleciała jedna z największych potencjalnie niebezpiecznych asteroid.

Co ciekawe, na podstawie innych badań, jeden z naukowców wysnuł teorię, że to właśnie zderzenia z asteroidami są kluczowym elementem do rozpowszechniania się życia we wszechświecie.

ycipk-3g3kgj

Przypominamy również, że już jutro możecie oglądać noc spadających gwiazd - sprawdźcie, czy pogoda będzie sprzyjać obserwacji Perseidów.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3g3kgj

ycipk-3g3kgj
ycipk-3g3kgj