Trwa ładowanie...
d28sv9z

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [10.08]

Innogy GO! zmienia regulamin na niekorzyść młodych kierowców, pojawiły się kolejne informacje odnośnie "Wiedźmina" Netflixa oraz "FIFA 20". Poza tym w kosmosie zdarzyło się coś niezwykłego, co udało się zarejestrować na wideo. Oto skrót dzisiejszych wiadomości w świecie nauki i technologii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzisiaj udało się zarejestrować niezwykłe zderzenie asteroidy z Jowiszem
Dzisiaj udało się zarejestrować niezwykłe zderzenie asteroidy z Jowiszem (NASA)
d28sv9z

Innogy GO! wprowadza zmiany w regulaminie

Innogy GO! czyli usługa carsharingu wprowadziła właśnie zmianę w regulaminie, która uderza w młodszych kierowców. Masz 21 lat i prawo jazdy Mimo to nie wypożyczysz samochodu na minuty.

Asteroida uderzyła w Jowisza

Udało się zarejestrować na zdjęciach i wideo, jak (prawdopodobnie) asteroida uderza w Jowisza. Do podobnych zjawisk dochodzi co prawda często ale rzadko mamy okazję zobaczyć to zjawisko na żywo. Nagranie znajdziecie tutaj.

d28sv9z

Naukowcy walczą w imieniu graczy

W związku z zarzutami Donalda Trumpa, jakoby gry komputerowe był przyczyną rosnącej przemocy i dużej ilości strzelanin w ostatnim czasie, naukowcy ponownie zabierają głos w tej sprawie. Wnioski są jednoznaczne.

Zobacz też: Lekarze ostrzegają przed popularną grą. Wciąga jak narkotyki

AMD przedstawia swoje najbliższe plany

Na konferencji Epyc Horizon, obok premiery procesorów Epyc 7002, AMD krótko omówiło swoje plany na najbliższą przyszłość, według których m.in. procesory Zen 3 trafią na rynek w przyszłym roku. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Na koniec coś dla rozgrywki. Pojawiły się nowe informacje odnośnie "Wiedźmina" produkcji Netflix. Zaskoczy was pewnie fakt, że Geralta z Riwii zagra nie jeden, a dwóch aktorów. Dodatkowo pojawiło się kilka ciekawych informacji odnośnie nowości w grze "FIFA 20", a wśród - po raz pierwszy w serii - nich możliwość wcielenia się w panią menadżer.

d28sv9z

Podziel się opinią

Share
d28sv9z
d28sv9z
Więcej tematów