Trwa ładowanie...
dae4t2q

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [09.11.2019]

Polskie wojsko już jutro zorganizuje pikniki, a to amerykańskie zostało oszukane przez pewną firmę. Przynajmniej Airbus pokazał światu swój militarny projekt. Za to InPost dodał kolejne ułatwienia w paczkomatach...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Już jutro liczne pikniki wojskowe
Już jutro liczne pikniki wojskowe (PAP)
dae4t2q

Airbus ukrywał ten projekt przez 12 lat. Teraz zdradza, czym jest ten "samolot"

Aż przez 12 lat amerykański koncern Airbus pracował nad samolotem, który i tak nigdy nie poleci. To makieta stworzona do naziemnych testów nowych rozwiązań technologii stealt, czyli niewykrywalnych radarowo aeroplanów.

Nowość InPost. Odbierz przesyłkę telefonem bez dotykania ekranu paczkomatu

InPost wprowadził nowy sposób odbierania przesyłek. Nie trzeba czekać w kolejce do ekranu paczkomatu. Wystarczy aplikacja, którą zdalnie otworzy się skrytkę z naszą przesyłką.

Czołgi i inny sprzęt wojskowy na 10 listopada. Pikniki wojskowe w całej Polsce

W całej Polsce odbędą się pikniki wojskowe z okazji Święta Niepodległości. Imprezy z okazji akcji "Służymy Niepodległej" już jutro, czyli w przeddzień 11 listopada.

dae4t2q

Facebook nie dopilnował. Wyciekło tysiące poufnych danych

Doszło do wycieku prawie 4000 stron poufnych, wewnętrznych dokumentów firmy. To naprawdę gruba afera. Nie pierwsza z cyklu. Facebook nie ma szczęścia już od dawna.

Sprzedawali chiński sprzęt jako wyprodukowany w USA. Kupiło go m.in. amerykańskie wojsko

Pracownicy Aventura Technologies Inc. fałszowali tabliczki sprzedawanej elektroniki. Firma oferuje chińskie produkty, ale zręczne ręce zmieniały napisy na "Made in USA". Poszkodowane są nawet siły zbrojne USA.

Polski internet w liczbach. Przez 15 lat sporo się zmieniło

Kiedyś to nie Google było królem polskiego Internetu. Okazuje się, że sporo portali miało swoje 5 minut, ale świat już o nich zapomniał. A jak jest teraz? Za to WP od dawna w ścisłej czołówce!

dae4t2q

Podziel się opinią

Share
dae4t2q
dae4t2q
Więcej tematów