Trwa ładowanie...
d15gzrh

Skrótech. Najważniejsze wiadomości dnia [07.08.2020]

Wyciek danych z Intela jakiego jeszcze nie było, przełomowe odkrycie amerykańskich naukowców, recenzja nietypowego telewizora, zawód po konferencji Sony. Oto SkróTech, czyli najważniej informacje dnia ze świata technologii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skrótech. Najważniejsze wiadomości dnia [07.08.2020]
d15gzrh

##Gigantyczny wyciek danych z Intela, wśród nich potencjalne informacje o backdoorach

Ponad 20 GB rozmaitych prezentacji, grafik, narzędzi i nieujawnionych dotąd dokumentów firmy Intel opublikował w czwartek pewien użytkownik Twittera. To największy wyciek w historii tego producenta, a jednocześnie jeden z największych w ogóle.

##LG OLED GX - recenzja nietypowego telewizora z wysokiej półki

d15gzrh

LG OLED GX to najnowszy flagowy telewizor koreańskiego giganta na 2020 rok. Niestraszna mu rewolucja, jaka już nadchodzi pod koniec tego roku wraz z PlayStation 5 i Xbox Series X. Posiada wszystkie niezbędne bajery, które pozwolą zobaczyć nam wszystkie nowinki obrazu.Kuba Krawczyński miał okazję mu się przez dłuższy czas przyjrzeć i podzielił się wrażeniami

##Redmi 9A wchodzi do Polski. To jeden z najtańszych smartfonów w ofercie

Redmi 9A to smartfon z podstawowym wyposażeniem, który grzeszy dużym akumulatorem i niską ceną. Niedługo kupicie go w polskich sklepach, a z czasem i u operatorów.

##Zmienili dwutlenek węgla i wodę w paliwo

d15gzrh

Przełomowe odkrycie. Zespół naukowców z Laboratorium Argonne w Stanach Zjednoczonych odkrył elektrokatalizator, który zmienia wodę i dwutlenek węgla w tanie i wydajne paliwo – etanol.

##State of Play za nami. Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale baliście się zapytać

Konferencja Sony była bogata w gry na Playstation. Szkoda, że o tak wielu z nich szybko zapomnimy. Niby Sony ostrzegało, że nie pokaże na State of Play nic wielkiego. Ale człowiek i tak się łudził. I co dostał? W głównej mierze zbiór gier, z których część trafi do puli “tego drugiego tytułu dodawanego do PS Plus”. Brzmi to nieco okrutnie, ale podobnie jak zdanie kończące prezentacje: zapowiedź przyszłości Playstation.

##Zdjęcia z drona pokazują dziesiątki humbaków o wybrzeży Nowej Fundlandii

Cyklicznie co roku humbaki odwiedzają wody w okolicy Sunnyside w Nowej Fundlandii. Na przełomie lipca i sierpnia bez problemu można obserwować ich harce, co ujął na zdjęciach z drona Darren Hatt.

d15gzrh

Podziel się opinią

Share
d15gzrh
d15gzrh
Więcej tematów