Trwa ładowanie...
d2g2jt7

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [03.09.2020 r.]

Naukowcy odkryli czarną dziurę o masie 142 razy większej od masy Słońca, zauważyli też coś zagadkowego na Księżycu. Rosjanie chcieli dotrzeć do lewicowych wyborców, ale Facebook zablokował im konta. Wojsko Polskie skraca czas rekrutacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa, 02.09.2020. Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak podczas konferencji po spotkaniu w MON w Warszawie, 2 bm. Minister Błaszczak przedstawił założenia reformy systemu rekrutacji do Wojska Polskiego. (mr) PAP/Radek Pietruszka
Warszawa, 02.09.2020. Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak podczas konferencji po spotkaniu w MON w Warszawie, 2 bm. Minister Błaszczak przedstawił założenia reformy systemu rekrutacji do Wojska Polskiego. (mr) PAP/Radek Pietruszka (PAP, Fot: PAP/Radek Pietruszka, Radek Pietruszka)
d2g2jt7

Naukowcy odkryli czarną dziurę o masie 142 razy większej od masy Słońca

Dzięki wykorzystaniu detektorów LIGO oraz Virgo badacze byli w stanie dostrzec największą kolizję czarnych dziur z wszystkich, jakie do tej pory zaobserwowano. W efekcie powstała ogromna czarna dziura, znacznie większa od Słońca.

Zagadkowe odkrycie na Księżycu

Najnowsze odkrycie na Księżycu zaskoczyło naukowców. Jak się okazuje, kryje on jeszcze wiele tajemnic.

Rosjanie chcieli dotrzeć do lewicowych wyborców, ale Facebook zablokował im konta

Rosjanie stworzyli pseudomedialny serwis internetowy, który miał skupiać wokół siebie lewicowych wyborców z Wielkiej Brytanii oraz Ameryki. Utworzyli również powiązane z nim 13 kont na Facebooku oraz dwie strony, które zostały zablokowane przez popularny portal społecznościowy.

d2g2jt7

Wojsko Polskie skraca czas rekrutacji

Wojsko Polskie wprowadza reformy w procesie rekrutacji oraz uproszczenie związanych z tym procedur. Wśród zmian można wymienić m.in. możliwość aplikowania przez internet.

Dwa lata w całkowitej izolacji. Eksperyment uznano za porażkę

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2g2jt7

Podziel się opinią

Share
d2g2jt7
d2g2jt7
Więcej tematów