Trwa ładowanie...

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [01.06.2020 r.]

Według Wiceministra cyfryzacji dezinformacja o 5G jest celowa i płynie ze Wschodu. Boeing również planuje latać w kosmos. Rozpoczęły się ćwiczenia Anakonda-20. Dzika przyroda wróciła na puste parkingi wokół Lotniska Chopina. Oto przegląd najważniejszych informacji dnia.
Share
Na temat 5g powstaje wiele teorii spiskowych
Na temat 5g powstaje wiele teorii spiskowychŹródło: autokult
d3br025

Według Wiceministra cyfryzacji Dezinformacja o 5G jest celowa i płynie ze Wschodu

Wanda Buk, obecny Wiceminister cyfryzacji przedstawiła swoje zdanie na temat teorii spiskowych o 5G. Poinformowała również, kto jej zdaniem stoi za ich kreowaniem.

Boeing również planuje latać w kosmos

Historyczny lot SpaceX i NASA na ISS zaostrzył apetyt innych przedsiębiorstw na podbój kosmosu. Już niedługo do grona firm oferujących takie usługidołączy Boeing, który planuje w tym celu wykorzystać statek kosmiczny Starliner.

d3br025

Rozpoczęły się ćwiczenia Anakonda-20

Właśnie ruszyła ósma edycja ćwiczeń Anakonda, w której będzie uczestniczyć około 5000 żołnierzy Wojska Lądowego, Sił Powietrznych i Marynarki Wojennej. Ze względu na pandemię forma działań została zmieniona. W ćwiczeniach nie będą uczestniczyli żołnierze z wojsk sojuszniczych.

Zobacz też: Dwa lata w całkowitej izolacji. Eksperyment uznano za porażkę.

Dzika przyroda wróciła na puste parkingi wokół Lotniska Chopina

Ze wstrzymania lotów i zamknięcia lotnisk skorzystała dzika przyroda. Na parkingach wokół Lotniska Chopina wyrosła trwa i pojawiły się zające, polne ptaki, pszczoły i trzmiele. Wszystko dlatego, że podczas kwarantanny zrezygnowano ze stosowania chemicznych oprysków zabijających większość roślin.

d3br025

Podziel się opinią

Share
d3br025
d3br025
Więcej tematów