Trwa ładowanie...
d1zpojm

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [01.06.2020 r.]

Według Wiceministra cyfryzacji dezinformacja o 5G jest celowa i płynie ze Wschodu. Boeing również planuje latać w kosmos. Rozpoczęły się ćwiczenia Anakonda-20. Dzika przyroda wróciła na puste parkingi wokół Lotniska Chopina. Oto przegląd najważniejszych informacji dnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na temat 5g powstaje wiele teorii spiskowych
Na temat 5g powstaje wiele teorii spiskowych (autokult)
d1zpojm

Według Wiceministra cyfryzacji Dezinformacja o 5G jest celowa i płynie ze Wschodu

Wanda Buk, obecny Wiceminister cyfryzacji przedstawiła swoje zdanie na temat teorii spiskowych o 5G. Poinformowała również, kto jej zdaniem stoi za ich kreowaniem.

Boeing również planuje latać w kosmos

Historyczny lot SpaceX i NASA na ISS zaostrzył apetyt innych przedsiębiorstw na podbój kosmosu. Już niedługo do grona firm oferujących takie usługidołączy Boeing, który planuje w tym celu wykorzystać statek kosmiczny Starliner.

d1zpojm

Rozpoczęły się ćwiczenia Anakonda-20

Właśnie ruszyła ósma edycja ćwiczeń Anakonda, w której będzie uczestniczyć około 5000 żołnierzy Wojska Lądowego, Sił Powietrznych i Marynarki Wojennej. Ze względu na pandemię forma działań została zmieniona. W ćwiczeniach nie będą uczestniczyli żołnierze z wojsk sojuszniczych.

Zobacz też: Dwa lata w całkowitej izolacji. Eksperyment uznano za porażkę.

Dzika przyroda wróciła na puste parkingi wokół Lotniska Chopina

Ze wstrzymania lotów i zamknięcia lotnisk skorzystała dzika przyroda. Na parkingach wokół Lotniska Chopina wyrosła trwa i pojawiły się zające, polne ptaki, pszczoły i trzmiele. Wszystko dlatego, że podczas kwarantanny zrezygnowano ze stosowania chemicznych oprysków zabijających większość roślin.

d1zpojm

Podziel się opinią

Share

d1zpojm

d1zpojm
Więcej tematów