Trwa ładowanie...
d4dvbx3

SkróTech, czyli najważniejsze informacje dnia [24.03.2020]

Folding@Home osiąga 470 petaflopsów, Elon Musk walczy z koronawirusem, Gwint trafia na Androida, a Peta czepia się gry komputerowej. Oto SkróTech, czyli najciekawsze informacje ze świata technologii [24.03.2020].
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Peta jest niepocieszona, że gracze mogą łowić piksele w kształcie ryb
Peta jest niepocieszona, że gracze mogą łowić piksele w kształcie ryb (Peta.org)
d4dvbx3

Peta, organizacja walcząca o prawa zwierząt przyczepiła się do wyjątkowo niewinnej gry komputerowej - Animal Crossing: New Horizons. To symulator małomiasteczkowego życia o przyjaznej grafice. Chociaż gra jest niezwykle "pokojowa", to podpadła obrońcom zwierząt, bo... można w niej łowić ryby.

Elon i superkomputer na koronawirusa

Świat technologii walczy z pandemią koronawirusa. Elon Musk przekazał Kalifornii ponad tysiąc respiratorów, a projekt Folding@Home osiągnął 470 petaflopsów, czyli więcej niż superkomputer Summit - najpotężniejszy komputer na świecie.

Gwint trafia na Androida

Gra karciana ze świata Wiedźmina trafiła w końcu na telefony z Androidem. Gwint dostępny jest dla wszystkich za darmo.

d4dvbx3

Kamery GoPro do wygrania

Producent najsłynniejszych kamer sportowych GoPro ogłosił konkurs na domowe wideo w czasie kwarantanny. Do wygrania jest pięć kamer GoPro dziennie.

Nowe uzbrojenie w Call Of Duty: Warzone

The 725, MK2 Carabine, .50GS oraz EBR-14 to nazwy nowych karabinów, które już niedługo trafią do niezwykle popularnej gry CoD: Warzone

d4dvbx3

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d4dvbx3

d4dvbx3